Artık Kobi'lere Arena ile ulaşıyoruz!

Paraşüt, KOBİ'lere ulaşmak için Arena ile işbirliği yapacak. İşbirliği kapsamında Paraşüt, Arena'nın Türkiye genelindeki 10.000'i aşkın aktif satış noktasına ulaşmış olacak. Anlaşma aynı zamanda Arena'nın ilk bulut ofis uygulaması anlaşması olma özelliğini taşıyor.

1 dk
paraşüt arena

Konu ile ilgili olarak Paraşüt'ün kurucu ortaklarından Sean X. Yu:

“Paraşüt olarak Türkiye'deki KOBİ'lerin finansal yönetim sorunlarına, web teknolojilerinin imkanlarını kullanarak bütçelerine uygun fiyatlarla çözüm olabilmek için yola çıktık. Küçük işletmelerin büyük çoğunluğuna erişmek ve tüm Türkiye'de sesimizi daha fazla duyurmak öncelikli hedefimiz. Türkiye'nin en önemli dağıtıcısı Arena ile imzalamış olduğumuz distribütörlük anlaşmasından dolayı oldukça mutluyuz. Arena'nın yaygın dağıtım kanalı ile tüm Türkiye'deki KOBİ'ler için çözüm olmak yolunda büyük bir adım attık. Bu işbirliğinin Paraşüt ve Arena adına hayırlı olmasını dilerim"

Arena Value Satış Pazarlama Direktörü Tuncay Işık ise;

“Sektörde alanında öncü olan Paraşüt ile distribütörlük anlaşması yapmış olmaktan dolayı mutluyuz. Paraşüt uygulamasını yaygın dağıtım ağımız ile tüm Türkiye'ye ulaştıracağız. İşbirliğimiz Paraşüt'e, işletmelere daha rahat ulaşma imkanı tanıyacak. Bu işbirliği ile Arena olarak ilk kez bulut tabanlı ofis uygulaması dağıtımını üstlenmiş olduk. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederim"

Bültenimize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!