Gurur Duyacağın Bir Şey Üret!

Bizler modern zanaatkarlarız. Bir şeyi sıfırdan yaratmayı seviyoruz. Uzun süre yaşayacak bir şey... Zanaatkarlık zordur ama biz zoru seviyoruz.

1 dk

Biz bir ürün yaratıyoruz. Güzel bir arayüze sahip, ölçeklenebilir, sağlam bir platform yaratmak için çok çalışıyoruz.

Biz süreçleri yeniden tanımlıyoruz. Müşterilerimizi dikkatle dinleyerek, özenle destek veriyoruz. Kendimizi en iyi şekilde ifade ederek, verdiğimiz sözlerin arkasında durmayı vaad ediyoruz.

Yeni bir ekosistem yaratıyoruz. Müşterilerimize daha kapsamlı hizmetler sunabilmek için yeni çözüm ortaklarını bu ekosistemin paydaşı yapıyoruz.

Yarattığımız üründen gurur duyuyoruz. Onu sadece kurumsal olarak değil, kişisel olarak da sahipleniyoruz. Hatta, ürünümüzü her gün kendimiz için de kullanıyoruz.

Ekibimiz yaptıkları işle gurur duyan bireylerden oluşuyor. Biz, tutkulu insanları seçiyoruz. Tutkularını ve yaratıcılıklarını kullanarak kendilerinden bir seyler katmalarını teşvik ediyoruz. Biliyoruz ki en iyi ürünler ve en mutlu çalışanlar tutkuların bastırılmadığı bir ortamda ortaya çıkar.

Hiçbir zaman yarattığımız ürünle yetinmiyoruz. Sürekli gelişime ve geliştirmeye inanıyoruz. Yeni şeyler öğrenmekten hiç vazgeçmiyoruz. Yaptığımız şeyden gurur duymadığımızı hissedersek, onu geliştirmek icin daha çok çalışıyoruz.

Paraşüt’ü her kullandığında onunla gurur duyan müşterilerimiz olsun istiyoruz... Umuyoruz ki sizler de Paraşüt’le gurur duyuyorsunuz. Siz işinizi büyütürken yanınızda olduğu ve hayatınızı kolaylaştırdığı için.

Bugüne kadar yolculuğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz.

Sean X Yu

Sean X Yu

Sean X Yu'nun Paraşüt Blog'da yayınladığı girişimcilik ekosistemi, yatırım almanın incelikleri ve Türkiye'de HoY'lar hakkında yazılarını okuyabilirsiniz.

Bültenimize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!