Paraşüt'e Eklenen Yeni Özellikler

Paraşüt uygulamasını 2014 yılında küçük bir ekip ile geliştirmeye başlamıştık. Paraşüt'ün yaratıcı ekibi bugün 50 kişiye ulaştı. Peki ya Paraşüt uygulaması bu süreçte nasıl değişti?

2 dk
paraşüt'te yeni özellikler

İlk etapta yalnızca fatura takip uygulaması olarak yola koyulan Paraşüt bugün, CRM sürecinden teklif sürecine, satış takibinden faturalandırmaya, e-faturadan kredi kartı ile online tahsilat çözümüne, çalışan ve personel giderlerinden her türlü şirket gideri takibine, stok takibinden nakit akışına, banka takibinden raporlamalara, e-ticaret entegrasyonlarından üretim yönetim sistemi entegrasyonuna kadar birçok alanda ön muhasebe çözümü sunmaktadır.

Kullanıcılarımızdan aldığımız öneri ve geliştirme taleplerini dikkate alarak ve bu taleplerin yol haritamızda oynadığı rolün farkında olarak Paraşüt'ü her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Yeni gelen özelliklerimizi çeşitli mecralar yoluyla mevcut kullanıcılarımıza ve zamanında Paraşüt'ü denemiş ancak çeşitli sebeplerle abone olmamış olsa da Paraşüt'teki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen kullanıcı adaylarına duyuruyoruz.

Bu çerçevede e-posta, aylık bülten, LinkedIn ve sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram) gibi mecraları kullanıyoruz.

Bunun yanında, Paraşüt'e eklenen yeni özelliklerin tamamını bir zaman çizelgesine döküp kullanıcılarımıza görünür bir yerde de tutmak istedik ve bu amaçla sürekli güncel tutulacak bir döküman hazırladık.

"Son Eklenen Özelliklerimiz" adlı bu dökümana buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Paraşüt hesabınız içerisindeki kullanıcı menüsünden de bu dökümana ulaşabilirsiniz.

Paraşüt'e Son Eklenen Özellikler

Paraşüt hesabınız yoksa Paraşüt’ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz:

Paraşüt'ü Ücretsiz Deneyin

Gülsen Geçim

Gülsen Geçim

Gülsen Geçim, Paraşüt'ün Müşteri Deneyimi Yöneticisi ve Paraşüt deneyiminizi iyileştirecek ilgili içerikler hazırlıyor.

Bültenimize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!