Online Canlı Demoya Giriş Rehberi

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt Canlı Online Demolar sayfasında bulunan takvimden katılmak istediğiniz demoya kayıt oldunuz. E-posta adresinize demoya katılacağınız bağlantı gönderildi. Demo saatinde o linke tıkladığınızda açılan sayfa direk olarak uygulamayı indirmeyebilir ve izin isteyebilir. Bu durumda “Uygulamayı Başlat (Launch Application)” butonuna basın.

“Uygulamayı Başlat (Launch Application)” butonuna bastığınızda Gotowebinar uygulamasını çalıştıracak uygulama indirilmeye başlanacak.

İndirilen dosyaya tıkladığınızda uygulama açılır ve demo özetinin olduğu sayfa önünüze gelir.

Müşteri Deneyimi Ekibi olarak ekranımızı paylaştığımız an bizim ekranımızı görmeye ve Paraşüt’ü bizden dinlemeye başlıyorsunuz.

Sağ tarafta görülen kumanda panelinden sorularınızı bize iletebilirsiniz, anlatımın sonunda bu soruları sırasıyla cevaplıyoruz. Bize bolca soru sorun, cevaplamaktan memnuniyet duyarız! :)

Online demoya katıldınız, iletisim@parasut.com’a e-posta atıp katıldığınız demonun tarihini belirterek bizden 1 hafta hediye kullanım süresiniz istemeyi unutmayın!

Sorularınız olursa bize destek@parasut.com veya 0212 292 0494 / 0212 243 1979’dan ulaşabilirsiniz.