Online Tahsilat Hizmeti

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Online tahsilat müşterilerinizin kredi kartlarını kullanarak ödeme yapması için geliştirilmiş bir yöntemdir. Vergi levhasına sahip olmanız Paraşüt üstünden online tahsilat yapmanız için yeterli. Yani ister şirket olun isterse Serbest Meslek Makbuzu ile çalışan bir freelance, bu yöntemden yararlanmanız mümkün.

Online tahsilat için başvuru yapmak için Paraşüt hesabınız içinde sol altta yer alan UYGULAMALAR bölümünden KREDİ KARTI İLE ONLINE TAHSİLAT butonuna tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurup başvuru yapmanız yeterli. Online tahsilat hizmeti için çözüm ortağımız olan İyzico tarafından başvurunuz 2 iş günü içerisinde değerlendirilir ve aktivasyon işlemi gerçekleştiğinde Paraşüt üzerinden müşterinizle satış faturası paylaşırken online tahsilat da talep edebilirsiniz. Müşteriniz, kendisine giden link aracılığıyla 3D güvenlik sisteminde kredi kartı bilgilerini girerek ödemesini gerçekleştirebilir.

İlginizi çekebilecek diğer makaleler: