Personel Maaş, Prim ve Avans Takibi

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt üzerinde çalışanlarınızı kaydedebilir, çalışanlarınıza MAAŞ / PRİM oluşturarak çalışanlarınızın maaş giderlerini bu yolla takip edebilir, personel avans ve harcamalarını yönetebilirsiniz.

Sol taraftaki panelden ÇALIŞANLAR bölümünü seçip YENİ ÇALIŞAN EKLE butonuna tıklayın. Çalışan bilgilerini girdikten sonra bu çalışanı kaydedin.

Çalışan görüntüleme sayfasında çalışanın açık işlemlerini ve işlem geçmişini görüntüleyebilir, çalışan detaylarını düzenleyebilir, çalışana avans (bakiyesi varsa ödeme) ekleyebilirsiniz.

DİĞER butonu altından bu çalışana YENİ MAAŞ/PRİM OLUŞTUR diyerek maaş ve prim gibi çalışan bakiyesine etki edecek çalışan giderlerini oluşturabilirsiniz. 

Ayrıca, GİDERLER sayfasından HIZLI FİŞ / FATURA veya DETAYLI FİŞ / FATURA şeklinde giderlerinizin kaydını tutarken çalışanın cebinden ödediği giderlerin de kaydını tutarak bu giderleri çalışana geri ödenecek şeklinde işleyebilirsiniz. Böylece bu giderin tutarı da çalışan bakiyesine bir alacak olarak işlenir.

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı giderleri kendilerinin girmesini istiyorsanız çalışanınızı uygulamaya yeni bir kullanıcı olarak ekleyin ve kullanıcı yetkilendirmesini de ona göre yapın. Detaylı bilgi için Yeni Kullanıcı Davet Etmek ve Kullanıcı Yetkileri makalemizi okuyun.

İlginizi çekebilecek diğer kaynaklar: