Tekrarlayan Harcama Oluşturmak

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt’ün sağ panelinde GİDERLERe tıkladığınızda açılan sayfadan yeni harcama, alış faturası, alış proforması, maaş/prim, vergi/SGK primi veya banka gideri kaydı oluşturabilirsiniz. YENİ HARCAMA butonuna tıkladığınızda açılan sayfada harcamanıza dair hatırlatıcı bir açıklama, toplam tutar, KDV, fiş/fatura tarihi gibi bilgileri doldurup, dilerseniz fiş/fatura görseli ekleyerek kaydedin. Oluşturduğunuz harcama kaydının haftalık, aylık veya yıllık tekrarlanmasına ihtiyacınız olduğunuzda, oluşturulan faturanın detay sayfasında, sağ paneldeki DİĞER butonundan ulaştığınız menüden OTOMATİK TEKRARLAyı seçin.

Önünüze tekrarlama şablonu hazırlama sayfası çıkacaktır. Şablonunuzu, tekrar ihtiyacınıza göre doldurun; tekrar sıklığını, ilk tekrar tarihini, biliniyor ise ödeme tarihini, ne zaman gider olarak oluşturulup GİDERLER sayfasında yaratılmasını istediğinizi ve tekrar şablonunun sonlanacağı tarihi girin.

OLUŞTUR VE HABER VER seçeneği devamında tekrar gününden ne kadar gün önce bu harcamaların oluşturulup haber verilmesini istediğinizi siz belirlersiniz. Bu harcamalar GİDERLER sayfasında belirlediğiniz o tarihte oluşturulur ve nakit akışı ile güncel durum sayfasında o gün görülür.

İlginizi çekebilecek diğer kaynaklar: