Yeni Kasa veya Banka Hesabı Oluşturmak

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt hesabınızda sol panelden KASA VE BANKALAR'a tıkladığınızda kayıtlı hesaplarınızın bulunduğu sayfaya ulaşacaksınız. Sağ üstteki KASA EKLE veya BANKA EKLE butonlarını kullanarak yeni banka veya kasa hesapları ekleyebilirsiniz.

Yeni kasa hesabı eklerken hesaba ait isim, döviz cinsi, açılış bakiyesi ve açılış bakiyesi tarihi bilgilerini doldurduktan sonra KAYDET butonu ile kaydedin. Benzer şekilde yeni bir banka hesabı eklemek için BANKA EKLE butonuna tıkladıktan sonra hesap ismi, döviz cinsi, açılış bakiyesi, açılış bakiyesi tarihi, banka ismi, şubesi, hesap ve IBAN numarası bilgilerini doldurun ve KAYDET butonu ile kaydedin.

Bu işlemler esnasında dikkat etmeniz gereken bir nokta, hesapları oluştururken gireceğiniz açılış bakiyesini daha sonra düzenleyemecek olmanız ve açılış bakiyesi tarihine ve öncesine gireceğiniz işlemlerin o hesabın işlem geçmişine yansıyacak olsa da hesabın bakiyesini etkilemeyecek olmasıdır.

Kasa ekleme:

Banka ekleme: