Paraşüt Ön Muhasebe ve Fatura Programı Özellikleri

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt online ön muhasebe programının özellikleri nelerdir? İşletmeniz için neler yapabilir?

Paraşüt online ön muhasebe ve fatura takip programı özelliklerini inceleyelim. Müşterilerinize keseceğiniz faturaları Paraşüt uygulamasına ekleyin, zamanında kesin ve gönderin. Geriye kalan tüm işlemleri otomatik olarak Paraşüt yapsın. Tahsilat hatırlatma, kredi kartıyla online ödeme, vergi hesabı gibi birçok işlemi Paraşüt üzerinden yapabilirsininiz.

  • Paraşüt ile müşteri ve tedarikçilerinizin bakiyesini kolayca takip edin, tahsilatlarınızı hızlandırın.
  • Güncel durum sayfanızda geciken veya zamanı gelen tahsilat ve ödemelerinizi görüntüleyin.
  • Aylık kısa raporlar ile tahsilat, ödeme ve nakit akışınızı takip edin. İşinizi büyütmek için yaptığınız harcamaları ve personel giderlerini kolayca yönetin. Nakit akışınızı daha iyi planlayın.
  • Ödenecek, gecikmiş ya da vadesini kesinleştirmediğiniz giderlerinizi tek tık ile kolayca görüntüleyin.

Paraşüt Harcamalar mobil uygulaması ile seyehatte, restoranda, takside kısaca ofis dışında her yerde şirket adına yapılan harcamaları fotoğraflayın, kaydedin. Kimin, nereye, hangi hesaptan ne harcadığını takip etmek hiç zor değil. Kategori özelliği ile kime ne kadar ödeme yapmanız gerektiği çok açık. En büyük gider kalemleriniz arasında maaş ödemelerinin olduğunu biliyoruz. Nakit akışını sağlıklı görebilmek için çalışanlarınıza yapacağınız ödemeleri kolayca planlayın.

İşinizi yönetmek için ihtiyacınız olan raporlar Paraşüt ile elinizin altında. Bu ayki satışlar ne durumda, ortalama ne kadar gecikmeli tahsilat yapıyorsunuz, kime ne kadar borcunuz var? Hepsi parmağınızın ucunda.

Zamanında tahsilat yapmak, özellikle küçük işletmeler için hayati önem taşıyor. Vadesi geçen tahsilatları tespit etmek de. Paraşüt’te gerçekleşmemiş tahsilatlarınıza vade aşımı bilgisiyle kolayca ulaşın. Alış ve satışlar haricinde harcamalar, nakit akışı gibi daha birçok rapor oluşturmak çok kolay. Fatura ve harcamalarınızda kategori etiketleri kullanarak raporlarınızı derinleştirin.

Daha kolay, daha hızlı ve daha ekonomik faturalama yapabileceğinizi biliyor musunuz? Fatura yazdırma, zarflama, gönderme takip sürecini ortadan kaldırın. Operasyonel yükünüzü hafifletin. Paraşüt’ün müşterilerinize özel arayüzünü kullanarak kredi kartı ile ödeme seçeneği sunun. Tahsilatlarınızı garanti altına alabilirsiniz. Kredi kartı ile online tahsilat yapabilmek için sitenizde çalışan bir sanal pos çözümü olması gerekmez. Paraşüt’ün müşteri arayüzünde çalışan hazır sanal pos altyapısı ile, herhangi bir kurulum sürecine gerek kalmadan, müşterilerinizden kredi kartı ile online ödeme alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme almak için oluşturduğunuz faturayı Paraşüt’te müşterilerinizle paylaşmanız yeterli. Müşteriniz kendisine gönderilen e-postadaki linke tıklayarak, Paraşüt’ün güvenli arayüzünde fatura bilgilerinizi görüntüler. Visa veya Mastercard ile ödemesini gerçekleştirir.