Paraşüt Destek Merkezi ve Blog Hakkında

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt Blog'da, işini yeni kuran veya büyütmek isteyen işletme sahiplerinin (veya çalışanların) referans olarak kullanabilecekleri kaynak yazılar var. Blogumuzda, mali müşavirler, hukukçular, pazarlama uzmanları yazılar yazıyor ve girişimcilik ekosisteminden kişilerle yapılan röportajlar, günlük hayata dair yazılar bulunuyor (iş yaşam dengesi, iş yaşamında stresle başetme yöntemleri vs.).

Blog ana sayfası üzerinde yapılabilecekler:
- Doğrudan arama yapma
- Herhangi bir yazının en altındaki bölümden yorum yazma ve soru sorma
- Bloga abone olarak e-mail ile yazılar alma
- Kategori bazında filtreleme (infografik, blog, araç, röportaj, Paraşüt)
- Konu bazında filtreleme
- Herhangi bir yazının sonunda o yazıyla ilişkili başka yazı önerileri görme

Paraşüt Destek Merkezi'nde, Paraşüt kullanıcısının veya kullanıcı adayının ihtiyacı olabilecek bütün kaynakları sunuyoruz:

  • Canlı Online Demolar: İnternet üzerinden düzenlediğimiz ücretsiz demolarda Paraşüt'ü bizden dinleyin, sorularınıza anında yanıt alın.
  • Kullanım Kılavuzu: Paraşüt'te neyin nasıl yapıldığına dair detaylı açıklamalar ekran görüntüleri ile birlikte kullanım kılavuzunda.
  • Kullanım Videoları: Paraşüt'ün işletmeniz için neler yapabileceğini kısa kullanım videolarımızı izleyerek öğrenin ve uygulayın.
  • Sıkça Sorulan Sorular: Paraşüt kullanıcılarının sıkça sorduğu soruların cevaplarını burada toparladık.
  • Nasıl Yapılır?: Paraşüt'ü daha etkin kullanmanın ve ileri seviyeye geçmenin yöntemleri burada.
  • Mutlu Kullanıcılar: Farklı sektörlerden kullanıcılarımız Paraşüt deneyimlerini burada anlatıyor.

Destek Merkezi ana sayfasında herhangi bir kelime veya kelime grubu ile arama yapıp o kelime ile alakalı bütün kaynaklara ulaşabilirsiniz.