Paraşüt Abonelik Alımı ve Yönetimi

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt ücretsiz üyeliğinizi aboneliğe çevirmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlemler çok basit. Kredi kartı bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girip kolayca Paraşüt aboneliği satın alabilirsiniz.

Paraşüt üyeliğinizi aboneliğe dönüştürebilmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra güncel durum sayfasının üst kenarında veya ayarlar menüsü altındaki firma bilgileri sayfası içerisinde abonelik bilgileri bölümünde abone ol butonunu kullanabilirsiniz.

Abone ol butonuna tıkladığınızda açılan abonelik paketlerinden size uygun olanı seçerek devam edebilirsiniz. Paketi seçtikten sonra açılan sayfa içerisinde kredi kartı bilgilerinizi ve fatura adres bilgilerinizin de girişini yaparak Paraşüt aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlattıktan sonra tekrar firma bilgileri sayfasına dönüş yaptığınızda açılan sayfa içerisinde 12 aylık paketinin devam ettiğini burada görüntüleyebilirsiniz. Aboneliğin ne zaman biteceğini yine burada görüntülenen tarihte görebiliyoruz.

Aboneliğe ait detayları görüntüleyebilmek için "abonelik detayları" butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada hangi abonelik paketini aldığınızı, hemen altında bir sonraki yenileme tarihini görüntüleyebilirsiniz. Paraşüt’ü tavsiye ettiğiniz ve abonelik alan her arkadaşınız için artı 3 ay ek abonelik süresi kazanabilirsiniz.

Fatura bilgileriniz başlığı altında abonelik için kesilmiş fatura bilgilerinizi görüntüleyebilir, abonelik yenileme işlemlerinde kullanılacak olan kredi kartı veya adres bilgilerinizi değiştirmek isterseniz yine altındaki linki kullanabilirsiniz. Son olarak, aboneliğinize ait geçmiş ödemelerinizi görüntüleyebilmek için işlem geçmişi başlığı altındaki linke tıklayabilirsiniz.