Yeni Kullanıcı Davet Etme ve Kullanıcı Yetkilendirme

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt uygulamasına ekip arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınıza uygulama içerisinde hesap açabilmek için uygulama ekranının sol alt köşesindeki ayarlar menüsü altından kullanıcılar butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada sağ üst köşede kullanıcı davet et butonuna tıklayarak yeni bir kullanıcı ekleyebilirsiniz. Çalışanın temel bilgilerini girdikten sonra eklediğiniz kişiyi başka bir kişiyle ilişkilendirebilirsiniz.

Yetki bölümünde ayarlar, kasa ve bankalar, satışlar, giderler ve çalışanlar bulunur ve kullanıcıyı yetki yok, sadece görebilir, tüm işlemleri gerçekleştirebilir şeklinde yetkilendirebilirsiniz. Ayarlar yetkisi diğer yetkileri de etkileyebilir. Yani ayarlar ile firma bilgileri, kategori ve etiketler, kullanıcılar, fatura şablonları değiştirilebilir. Diğer yetkiler ile ayarlar yetkisi birbiri ile bağlantılıdır. Kullancıya ayarlar bölümünde tam yetki verdiğinizde diğer bölümlerde de tam yetkili olur.

Yetkilendirme işleminden sonra kullanıcıya e-mail gider ve kullanıcı e-maili açarak hesabını aktifleştirebilir ve kullanmaya başlayabilir.