Yeni Kullanıcı Ekleme ve Yetkilendirme

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt hesabınıza ortağınızı, çalışanlarınızı, muhasebe departmanında çalışan kişileri veya mali müşavirinizi kullanıcı olarak ekleyebilir, bu kullanıcıları istediğiniz ölçüde yetkilendirebilirsiniz.

Aldığınız paraşüt aboneliği içerisinde ekip arkadaşlarınızı yeni kullancılar olarak ekleyebilirsiniz. Kullanıcıları ekleyebilmek için sayfanın sol alt köşesinde bulunan ayralar menüsü altından kullanıcılar sayfasını açınız. Güncel kullanıcıların görüntüleneceği sayfanın sağ üst köşesinden yeni kullanıcı davet et butonuna bastıktan sonra yeni kullanıcının adını, soyadını, e-postasını ve yetkilendirmesini girebilirsiniz.

Varolan kullanıcının bilgilerini düzenlemek isterseniz kullanıcının sayfasına girip sağ üst köşeden düzenle butonuna tıklayınız. Ayrıca kullanıcının sayfasından kullanıcı eğer daveti kabul etmemişse tekrar davet edebilir veya tamamen silebilirsiniz.