Paraşüt Kullanmaya Başlama

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt arayüzünün kullanımı nasıldır? Hangi işlemleri nereden yapabilirim sorusuna hızlı bir cevap almak istiyorum.

Paraşüt uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk aşamada güncel durum sayfası ile karşılaşıyoruz. Güncel durum sayfasında gerçekleşmesi beklenen tahsilatlar, ödemeler ile önümüzdeki 12 haftalık nakit akışı raporunu bulabilirsiniz. Sağ tarafta bulunan yapılacaklar listesinde ise bulunduğunuz gün içerisinde yapacağınız ödemeler, gecikmiş ve yapılması beklenen ödeme ve tahsilatları vade tarihlerine göre sıralanmış bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Sol tarafta güncel durum, satışlar, giderler gibi farklı sayfalar var. Bu sayfalar aracılığı ile içeriklere ulaşabilirsiniz. Her açmış olduğunuz bölümde o bölüme ait işlemlerin listesini görüntüleyebilir, arama yapabilir veya yeni bir işlem oluşturabilirsiniz.

Uygulamaya ait ayarları yapabilmek için ayarlar menüsü altında bulunan yazdırma şablonları, kullanıcı rolleri, uygulamalar (online tahsilat ve e-fatura), firma bilgileri, kategori ve etiketler bölümlerini kullanabilirsiniz. Profil işlemlerini de sağ üst köşedeki profil menüsü aracılığı ile yapabilirsiniz.

Destek almak için bulunduğunuz herhangi bir sayfanın sağ üst köşesinde gördüğünüz `?` (soru işareti)'ne tıklayın.