Müşteri ve Tedarikçiler Bölümü

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçiler bölümü altından hangi işlemleri yapabilirim? Müşteri ve Tedarikçiler bölümü altında ne tür bilgiler edinebilirim?

Paraşüt uygulaması içindeki işlemlerde alış veya satış faturası oluştururken, eklemiş olduğunuz müşteri ve tedarikçileri sol taraftaki müşteri ve tedarikçiler listesi aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz.Yine müşteri ve tedarikçiler listesinde filtrelemeler yapabilir, özellikle aradığınız bir müşteri ve tedarikçi varsa arama satırını kullanabilirsiniz.

Sağ tarafta bulunan yeni müşteri-tedarikçi ekle butonuyla yeni bir kayıt oluşturabilir, kayıtlar içerisinde tüm kayıtlar veya arşivlenmiş kayıtları ayrıca filtreleyebilir, başka bir yazılım ya da excelden dosya alabilmek için de içe/dışa aktar butonlarını kullanarak aktarım işlemlerini yapabilirsiniz. Genel olarak müşteri ve tedarikçilerinizin kayıt sayısını, ödenecek veya tahsil edilecek tutarları da sağ alt köşede temel bir bilgi olarak görüntüleyebilirsiniz.