Paraşüt Uygulaması Profil İşlemleri

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

E-posta ve parola değiştirme, isim ve ünvan ekleme/değiştirme, profil fotoğrafı ekleme/değiştirme, Paraşüt'ten aldığım e-postaları yönetme işlemleri.

Paraşüt uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Bunun için sağ üst köşede isminizin de yazılı olduğu alana tıklayarak açılan menü içerisindeki profilim butonuna tıklayınız. Bu sayfada isim, soyisim, e-posta bilgileri gibi alanlar, bu alanların altında ise paraşüt uygulamasındaki gelişmelerden haberdar olmak isteyenler için yeni gelen özellikler ve duyuru e-postaları, finansal durum ve ödeme tahsilat e-postalarını almak istiyorum seçenekleri bulunmaktadır.

Profil bilgilerinizi düzenlemek isterseniz sağ üst köşedeki düzenle butonuna tıklayarak açılan sayfadan adınızı ve soyadınız değiştirebilir, bir profil fotoğrafı ekleyebilir, e-posta adresinizi değiştir butonuna tıkayarak değiştirebilirsiniz..

Parolanızı değiştirmek isterseniz halihazırda kullanmış olduğunuz parolanızı mevcut parola satırına, yeni parolanızı ise yeni parola ve tekrarı satırlarına yazarak sağ alt köşedeki kaydet butonuna tıklayıp parolanızı değiştirme işlemini kaydedebilirsiniz