Paraşüt'ten Destek Alma Yöntemleri

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt ekibinden nasıl ve hangi farklı yöntemlerle destek alabilirim?

parasut.com web sitesinde veya uygulama içerisinde karşılaştığınız sorunlara ait yardımcı olabilecek birçok farklı yapıda destek bölümü bulunur.

Ayrıca destek sayfasına abone olarak yeni eklenecek olan içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Bunun için destek sayfasının alt kenarında bulunan destek abonelik formunu eposta adresini yazarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Uygulamayı kullanım esnasında destek bölümü ile alakalı içerikleri ulaşmak isterseniz, uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil menüsü altında bulunan online demolar, kullanım klavuzu, kullanım videoları, sıkça sorulan sorular gibi sayfaları ziyaret edebilir, destek al komutuyla da açılan mesajlaşma pencere aracılığyla destek ekibine direkt sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Destek ekibiyle ayrıca, internet sitesi içerisinde bulunan iletişim sayfası içerisindeki diğer e-posta, telefon veya sosyal ağlar gibi iletişim yöntemlerini de kullanabilirsiniz.