Satışlar ve Fatura Yönetimi Nedir?

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Yeni fatura oluşturma, proforma fatura oluşturma, mevcut satış faturalarının içeri aktarılması, kayıtlı faturaların aranması, filtrelenmesi, fatura tahsilatlarının ve kalan bakiyelerinin takibi, fatura kopyalama, tekrarlayan fatura oluşturma, Paraşüt'teki satış faturalarının dışarı aktarılması işlemleri.

Paraşüt uygulaması içinde yeni bir fatura oluşturmak, oluşturulmuş olan faturaların üzerinde düzenleme ve daha birçok işlemi yapabilmek için satışlar sayfasını kullanırız. Satışlar sayfasının sağ üst köşesinde yeni bir fatura oluşturabilir veya yeni bir proforma fatura oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz faturaları satışlar sayfası içerisinde listeleyebilir, aradığınız faturaya ulaşabilmek için filtreleri kullanabilir veya arama satırını kullanabilirsiniz.Farklı uygulamalar veya excel üzerinde hazırlamış olduğnunuz faturalar varsa bunları içe aktarabilir, Paraşüt içinde oluşturduğunuz faturaları ise dışa aktarabilirsiniz. Oluşturulmuş olan faturaların detayını görüntüleyebilir, bunlar üzerinde tahsilatlar, kopyasını oluşturma, otomatik tekrarlama veya mahsuplaştırma gibi birçok işlemi ilgili fatura sayfasından yapabilirsiniz.