Satışlarda Filtre ve Arama İşlemleri

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Filtreleri kullanma, faturalar içinde arama yapma, filtreler yardımıyla hızlı rapolar alma ve faturalarınıza hızlı bakış.

Oluşturmuş olduğunuz faturalar veya proforma faturalar üzerinde özel filtreler kullanarak listeleme veya arama yapabilirsiniz. Bunun için satışlar sayfasını açıp üst tarafta bulunan filtre başlıkları kullanılabilir. Tahsilat durumu başlığını seçtiğimde alt tarafta bulunan vadesi geçmiş, gelmemiş, bilinmeyen veya tahsil edilmiş gibi alt filtreleme seçenekleri bulunur. Bu filtrelerden seçmiş olduklarınıza göre görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Belirlediğiniz bir filtreye ek bir filtre daha ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz yeni filtrenin detayını belirleyip aradığınız faturaların listelenmesi sağlayabilirsiniz. Bunların haricinde hem filtrelenmiş liste içerisinde hem de filtreler olmadığı zaman satış faturaları içinde arama yapabilirsiniz. Yapılmış olan arama sonuçları satışlar sayfası içerisinde listelenecektir.