Çalışana Maaş/Prim Ekleme ve Otomatik Tekrarlama

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Çalışanlar sayfası altından eklemiş olduğunuz çalışanlara maaş/prim oluşturma işlemleri ve bu işlemlerin otomatik tekrarlayan hale getirilip Paraşüt üzerinde personel maaş ve primlerinin takibi işlemleri.

Paraşüt uygulamasında giderler sayfasını kullanarak çalışana maaş/prm ekleyebilirsiniz. Çalışanlar sayfası ile eklemiş olduğunuz çalışanlarınıza giderler sayfası içerisinde maaş/prim komutuyla açılan sayfadan çalışana ödeme ekleyebilirsiniz. Açıklama bölümüne giderler sayfasında anlaşılabilecek bir açıklama ekleyebilirsiniz. Maaş tutarı, çalışan ismi, hakediş tarihi, ödeme durumu ve ödeme tarihi ekleyebilirsiniz. Ayrıca sağ taraftan kategori ve etiket ekleyip işlemi kaydedebilirsiniz.

Çalışanın maaş/prim ödemesinin günlük, haftalık veya aylık olarak tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz. Maaş/prim sayfasında diğer menüsü altından otomatik tekrarla butonunu seçip tekrar sıklığını, ödeme tarihini, hakediş tarihini ve ne zaman sonlanacağınız belirleyebilirsiniz.