Cari Hesap İçe Aktarma İşlemleri

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Daha önceden kullanmış olduğunuz bir program varsa ve oradaki verilerinizi excel'e aktarabiliyorsanız, müşteri ve tedarikçileriniz için hazırlamış olduğumuz excel şablonu yardımıyla çalıştığınız cari hesapları ve bunların açılış bakiyelerini toplu biçimde içe aktararak Paraşüt'e girebilirsiniz.

Farklı yazılımlardan veya excel listelerinden müşteri ve tedarikçilerinizi Paraşüt içine aktarabilirsiniz. Aktarım işlemi için müşteri ve tedarikçiler sayfasının alt tarafında bulunan içe aktar butonuna tıklayınız. Açılan sayfada excel şablonunu indir diyerek müşteri ve tedarikçilerin Paraşüt’e uygun bir şekilde eklenmesini sağlayan şablonu indiriniz. Şablon içerisinde bulunan örnekleri ve yönergeleri inceleyerek şablonu hazırlayınız. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra müşteri ve tedarikçilerinizi içeri aktarmak için başlıklı sayfada şablonu ger yükle butonuna tıklayınız.