Paraşüt Canlı Online Demolar (Eğitimler)

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Canlı Online Demolar (Eğitimler): İnternet üzerinden düzenlediğimiz ücretsiz demolarla Paraşüt'ü bizden dinleyin, sorularınıza anında yanıt alın.

Paraşüt’te destek alma yöntemlerinden bir tanesi de “canlı online demolar”dır. Canlı online demolar bölümüne destek sayfasını açarak ulaşabilirsiniz. Canlı online demolarda Paraşüt uzmanları tarafından İnternet ortamında düzenlenmiş olan webinerları bulabilirsiniz.

Demo günlerinde hem paraşüt uygulaması içerisindeki belirli bir bölümün nasıl kullanılacağı hakkında bilgileri öğrenirken hem de önemli ipuçları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Canlı online demolara sayfanın alt kenarında bulunan demo takviminden kayıt olabilirsiniz. Örnek olarak, paraşütle kolay raporlama canlı online demosuna kayıt olmak için ilgili etkinliğe tıklayıp açılan sayfada ad-soyad ve e-posta bilgileri doldurabilirsiniz. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra demoyu hatırlatmak amacıyla demo günü ve saatinde size bir hatırlatma e-postası gönderilir. Gönderilen e-posta içerisinde bulunan linke tıklayarak demoya direkt olarak giriş yapabilirsiniz.