E-posta ile Satış Faturası Paylaşımı

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

E-posta ile fatura paylaşımı yoluyla karşılıklı fatura kontrolü, fatura üzerinde mesajlaşma, bu mesajlaşmaların kaydını ilgili fatura üzerinde tutma, fatura üzerinden hesap ekstresi paylaşma, online tahsilat talep etme işlemleri.

Kesmiş olduğunuz faturayı, fatura bilgilerini ve cari durumu e-posta ile müşterinize paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımın ne gibi artıları olabilir? Tahsilat talep edebilir, tahsilat yaptırabilir, faturanın kontrolünü müşterinizle karşılıklı yapabilir, fatura üzerinden müşteri ile mesajlaşarak, tahsilat tarihleri hakkında mesajlaşabilirsiniz. Bu mesajlaşmalar ilgili faturanın sayfasında hem sizin tarafınızdan hem müşteriniz tarafından görün görüntülenebilir. İlgili faturayı açtıktan sonra sağ tarafta bulunan faturayı paylaş butonuna basarak müşteriyle paylaşılacak fatura içerisine IBAN numarası, hesap ekstresi ve fatura geçmişi gibi, eğer açıksa online tahsilat yapılabilecek ilgili bölümleri ekleyebilirsiniz. Paylaşılacak ögeleri seçtikten sonra devam et butonuna basıp müşterinizin (alıcının) ep-posta adresini yazarak faturayı paylaşabilirsiniz.

Gönderdiğiniz faturayı önizleme özelliğiyle görebilirsiniz. Önizlemede açıklama, genel toplam, bakiye bilgileri ve daha detaylı bilgileri görebilirsiniz. Alt kısımdaki mesajlar bölümünden müşterinizle mesajlaşabilirsiniz. Sol tarafta ise kendi işletmenize ait bilgileri görebilirsiniz.