Yeni Hızlı Fiş/Fatura Oluşturma

Oğuzhan Gömleksiz
Oğuzhan Gömleksiz

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Yeni hızlı fiş/fatura oluşturma, bu fiş/faturaların ödeme bilgilerinin kaydedilmesi, harcama çalışan tarafından yapıldıysa çalışan bakiyesine işlenmesi, giderler raporu yardımıyla harcama yapan çalışanı takip etme, harcamanın fotoğrafının eklenmesi, kategori ve etiket kullanımı işlemleri.
Paraşüt uygulaması içerisinde gider eklerken hızlı fiş/fatura ekleyebilmek için giderler sayfası içerisindeki yeni "Hızlı Fiş / Fatura" butonunu kullanabilirsiniz. Açılan sayfada ilk olarak size bu gideri bulmayı kolaylaştıracak ve içeriği yansıtacak açıklama kısmı doldurun. Toplam tutar, KDV oranı, fiş / fatura tarihini belirleyebilirsiniz.
Ayrıca ödendi, ödenecek, çalışan cebinden ödedi butonlarıyla harcamayla ilgili ödeme bilgisini belirleyebilirsiniz. Ödendi butonunda ödendiği hesap ve ödendiği tarihi, ödenecek butonunda ödenecek tarihi, çalışan cebinden ödedi butonunda hangi çalışanın ödediğini ve geri ödemesinin ne zaman yapılacağını eklemelisiniz.
İlgili gidere dair fiş veya faturanın fotoğrafını yükleyebilirsiniz. Gidere kategori ve etiket ekleyebilirsiniz. Kategori ve etiketler için önceden kullanılan kategori ve etiketler seçilebilir veya yenileri girilebilir.
Harcamayı yapan çalışanın raporlar başlığı altında Giderler raporuyla takip edilmesini sağlamak için sağ tarafta bulunan harcamayı yapanı takip et bölümünden ilgili çalışanı seçmelisiniz.
Sağ üst köşede bulunan kaydet butonuna tıklayarak ilgili gideri kaydedebilir, sağ tarafındaki butondan kaydet ve yeni ekle başlığına tıklayıp mevcup sayfayı kaydedebilir ve yeni bir hızlı fiş/fatura oluşturma sayfasını açabilirsiniz. Bilgileri kaydetmeden çıkmak için sağ üst köşedeki vazgeç butonuna tıklayabilirsiniz.