Paraşüt’te e-posta ayarları nasıl yapılır?

Beril Koç
Beril Koç
3 dk

Çılgın e-posta trafiğinin içinde sizin de deliye döndüğünüzden eminiz. Bu nedenle Paraşüt e-postalarını sizin uygulamadan maksimumda fayda sağlamanız ve zaman kazanmanız için hazırlıyoruz.

Paraşüt e-postalarını kaçırırsanız nelerden haberiniz olmaz?

1. Önemli Uyarılar

• Tahsilat ve Ödemelerinizin Vadesi Geldiğinde

Paraşüt’ün kullanıcılarına sunduğu en önemli avantajlardan biri haftalık ve günlük tahsilat ve ödeme hatırlatmalarıdır. Bu e-postalar sayesinde “Kimden ne zaman ne alacaktım, kime ne gönderecektim?” diye, kaygı duymanıza gerek kalmaz.

• Tekrarlayan Faturalarınız Otomatik Oluşturulduğunda

Düzenli kestiğiniz faturalarınızı kaçırmamak için Paraşüt’te tekrarlayan fatura emri verdiyseniz, günü gelen fatura oluşturulduğunda size e-posta ile bilgi veriyoruz. Böylece, faturalarınızı kesmek için gecikme ihtimaliniz kalmıyor.

• Faturanıza Özel Bir Yorum Yapıldığında

Faturalarınızı paylaştığınızda,müşterileriniz o faturaya özel bir not yazabilir. Bu durumda, Paraşüt’e giriş yapmamış bile olsanız, gönderdiğimiz e-posta ile bu notları kaçırmanızı engelliyoruz.

• Kredi Kartı ile Online Tahsilatınız Gerçekleştiğinde

Paraşüt’te kredi kartı ile online tahsilat özelliğini aktive ederek ödeme aldığınızda da anında e-posta ile sizi bilgilendiriyoruz.

• Elektronik Fatura Bilgilendirmeleri

Elektronik Fatura aldığınızda sizi bilgilendiriyoruz. Gönderdiğiniz elektronik fatura kabul ya da ret edildiğinde yine e-posta ile size bildirimde bulunuyoruz.

2. Yeni Geliştirdiğimiz Özellikler

Paraşüt sürekli geliştirilen bir uygulama, size gönderdiğimiz e-postalar sayesinde geliştirdiğimiz özelliklerden anında haberdar olmanızı ve bu özelliklerden nasıl yararlanabileceğinizi en iyi biçimde öğrenmenizi sağlıyoruz.

3. Ücretsiz Deneme Sürenizde Bilgilendirmeler

• Ücretsiz deneme süreniz boyunca, Paraşüt’le ihtiyaçlarınızı nasıl giderebileceğinizi ve Paraşüt’ü nasıl kullanabileceğinizi anlatan bilgilendirme e-postaları gönderiyoruz.

4. Aboneliğinizle İlgili Bilgilendirmeler

• Paraşüt’te ücretsiz deneme süresi içinde paketinizi seçebilirsiniz. Deneme sürenizin kalanını seçtiğiniz paket süresine ekliyor ve aboneliğinizi başlatıyoruz. Paketiniz ile ilgili bilgileri ve bir sonraki ödeme tarihini size e-posta ile gönderiyoruz.

• Kredi kartı ile abone olduysanız, siz iptal etmediğiniz sürece otomatik yeniliyoruz. Aboneliğinizin her yenilenişinde e-posta ile bilgi veriyoruz. Günü gelen ödemeniz bir haftalık hoşgörü süresi boyunca çekilemediği zaman, size e-posta gönderiyoruz.

5. İşinizi Büyütecek Bilgiler

Blogumuzda bir önceki ay neler üstüne yazdık, işinizi geliştirmeniz için uzman bilgileri, düzenlediğimiz ücretsiz demolarla ilgili bilgiler, Paraşüt’ten en iyi yararlanma yolları ve önemli duyurularımız da ayda bir kere gönderdiğimiz “Paraşüt’te bu ay” başlığıyla posta kutunuzda.

Zamanın en büyük değer olduğunu biliyoruz, sizlerin işiniz kolaylaştırıp, zaman kazanmanız için e-postalarımızla da yanınızdayız. “Profil” sayfanızdan e-posta ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.