Giderleriniz Mobil Uygulama İle Kontrol Altında

Beril Koç
Beril Koç
3 dk

Ofis dışında gerçekleşen harcamalar çoğu zaman kayda düzgün alınamıyor. Çantaların içinde kaybolan, cepten düşen, yırtılan, ıslanan fiş ve faturalar ise bazen hiç işlenemiyor. Sonrasında ise şirket çalışanları tarafından yapılan harcamaların kim tarafından ne için yapıldığı, ödenip ödenmediği, kim tarafından ne zaman ödendiği gibi soruların kalem kalem cevaplanması gerekiyor. Bu da ciddi zaman ve emek istiyor. Paraşüt Harcamalar Mobil Uygulaması ile harcamaların yönetimi artık sizin elinizde.

Paraşüt Harcamalar Mobil Uygulaması Nedir Ne Değildir?

Öncelikle belirtelim ki Paraşüt Harcamalar, Paraşüt uygulamasının mobil sürümü niteliğinde değil. Paraşüt Mobil, Paraşüt’ü güçlendiren bir eklenti. Paraşüt Harcamalar Mobil Uygulamasından yararlanmak için mutlaka bir Paraşüt hesabınız olmalı. Paraşüt’ü 14 gün ücretsiz deneyin.

Paraşüt Harcamalar Mobil Uygulaması Kullanıcılara Ne Yarar Sağlayacak?

Paraşüt Harcamalar Uygulamasında yeni harcama oluşturabilir, harcamayı düzenleyebilir ve harcama fiş veya faturasının görselini harcamaya ekleyebilirsiniz. Harcama oluşturma veya düzenleme; özellikle ofis dışında bulunan ortamlarda harcamanın anında sisteme işlenmesini sağlayarak işletme sahibi veya çalışanların harcamanın gerçekleştiği anda, bulundukları ortamdan harcamayı kaydetmelerini sağlar. Fiş/ fatura görselinin mobil uygulama sayesinde uygulamaya kaydedilmesini ise görselin fotoğraf makinası veya telefon ile çekilip, masaüstüne aktarılması işlemini kısaltarak, mobil uygulama üstünden tek tıkla çözülmesini sağlıyor.

Paraşüt Harcamalarda Neleri İşleyebilirim?

Yemek giderleri:Şirket toplantısı, müşteri ağırlama gibi giderler

Gıda giderleri: Şirket içinde tüketilmek için yapılan market alışverişleri

Kırtasiye giderleri:Şirket’te kullanılan kırtasiye malzemesi

Seyahat giderleri: Şirket toplantısı, müşteri görüşmesi, müşteriyi toplantıya götürme gibi aktiviteleri

Taşıt giderleri:Yakıt, sigorta, kira, tamir gibi giderler

Ulaşım giderleri:Şirket için yapılmış uçak, taksi gibi giderler

İletişim giderleri:Telefon, internet, ADSL gibi giderler

Giyim giderleri:Demirbaş olarak verilen baret, kask, iş tulumu, iş önlüğü, çizme gibi eşyalar, tek tip giysiler gibi giyim kalemler

Demirbaş giderleri: Bilgisayar ve/veya diğer alet, ekipman ve mobilyalar

"Paraşüt Harcamalar" Android Uygulaması

"Paraşüt Harcamalar" IOS Uygulaması

Paraşüt’ü 14 gün ücretsiz deneyin.