Paraşüt'ün Abonelik Paketleri

Eran Filiba
Eran Filiba
1 dk

Paraşüt, masaüstü ön muhasebe programlarından farklı olarak abonelik modeli ile çalışmaktadır. Paraşüt’te şirket hesabının sahibiyseniz abonelik bilgilerinizi hesabınız üzerinden istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Aboneliğinizi sonlandırdığınızda da verilerinizi toplu olarak dışarı aktarabilirsiniz.

14 gün ücretsiz kullanımınımız içerisinde Paraşüt’ü hangi planda kullanmak isterseniz seçiminizi yaparsınız, sonrasında aboneliğiniz istediğiniz sıklıkta yenilenir. İster aylık abone olun ister 3 yıllık, aboneliğiniz sonunda belirtilen periyotlarda yenilenecektir. Abonelik ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız aboneliğinizin yenileneceği aylarda otomatik olarak abonelik ücretini kartınızdan tahsil ederiz. Eğer havale/EFT ile abone olmak isterseniz, aylık paket dışındaki paketlerimiz için bu yöntemi kullanabilirsiniz, paketinizin bitiş zamanına doğru size yenilemeniz için uyarıyoruz.

Dilerseniz aboneliğiniz sırasında farklı bir pakete geçiş yapabilirsiniz. 6 aylık, 12 aylık ve 3 senelik paketlerin indirimli fiyatlarından yararlanmak isterseniz abonelik paketi geçişi sizin için faydalı olabilir.

Olur da Paraşüt’ten vazgeçerseniz aboneliğinizi firma bilgileri bölümünden iptal edebilirsiniz. Hatta size ait olan verinin tamamını Excel formatında dışarı aktarabilirsiniz. Ama eğer silmezseniz ve ileri bir tarihte tekrar Paraşüt’ü kullanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey aboneliğinizi yenilemek olacaktır. Eski verileriniz sizi bekler.

Paraşüt’ün ödeme paketlerini inceleyin