Tavsiye edin, Paraşüt'ü 3 ay ücretsiz kullanın

Eran Filiba
Eran Filiba
3 dk

Paraşüt kullanıcıları, başka kullanıcıları Paraşüt'e davet ederek hem kendilerine hem de davet ettikleri kişilere 3 ay ücretsiz kullanım kazandırabiliyor. Nasıl mı? Sizin için Ürün Müdürümüz Eran Filiba açıkladı.

Yazımızda şu sorulara yanıt bulacaksınız:

Paraşüt neden 3 ay kullanım veriyor?

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken olanlar yine kullanıcılarımız. Hem ürünsel anlamda bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar, hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler.

Bunu hem kullanıcılarımız hem de Paraşüt’e abone olabilecek arkadaşları için anlamlı hale getirmek istedik, “Tavsiye Et” programını uygulamaya aldık. “Tavsiye Et” programı ile hem Paraşüt’ü tavsiye eden hem de tavsiye programı üzerinden Paraşüt’e abone olanlar ücretsiz 3 ay kullanım kazanıyorlar.

Bugüne kadar yaklaşık 200 şirket “Tavsiye Et” programımız aracılığıyla Paraşüt ile tanıştı. Ailemiz büyüdükçe bu programdan yararlanan şirket sayısını da arttırmayı umuyoruz.

Kimler katılabilir?

Paraşüt abonesi olan herkes bu programdan faydalanabilirler.

Nasıl Çalışır?

Paraşüt içerisinde sağ üst köşedeki kullanıcı bilgilerinizin olduğu yere tıkladığınızda açılan menüde en aşağıda “Tavsiye Et, 3 Ay Kazan” linkine tıklayıp tavsiye etme ekranına ulaşabilirsiniz.

Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz. Dilerseniz sizin için özel olan linki kopyalayıp istediğiniz sosyal medya mecrasında paylaşın, e-posta ile arkadaşlarınıza gönderin ya da davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girin ve “E-Posta ile Davet Edin”. Dilediğiniz kadar kişiyi Paraşüt ile tanıştırabilirsiniz.

Nasıl ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirim?

Eğer yukardaki yöntemlerden birini kullanarak davet ettiyseniz, bu kişiler Paraşüt’e abone oldukları zaman hem size hem arkadaşınızın şirketine 3 aylık ücretsiz kullanım hakkı tanımlanır. Paraşüt’e abone olarak kattığınız her şirket için 3 ay daha kazanırsınız.

Üst limit var mı? Kaç kişiyi davet edebilirim?

Bu programın üst limiti yoktur. Yani diyelim 12 farklı şirkete Paraşüt’ü tavsiye ettiniz, ve bu şirketler Paraşüt kullanmaya başladılar. Siz 12 × 3 ay, yani 3 sene boyunca Paraşüt’ü ücretsiz olarak kullanırsınız.

Ücretsiz kullanım haklarımı ne zaman kullanabilirim?

Ücretsiz kullanım aylarınız, bir sonraki paket yenileme tarihinden önce hesabınıza tanımlanacaktır.

Eğer Paraşüt hesabınız yoksa hemen 14 gün ücretsiz denemenizi başlatabilirsiniz:

Paraşüt'ü 14 Gün Ücretsiz Deneyin