Paraşüt Teşvikmatik

Hemen başvurun, ne kadar teşvikten yararlanabileceğinizi öğrenin!

Yasalar kapsamında yararlanabileceğiniz teşvik tutarını hesaplayalım, SGK sistemine yüklemeye hazır raporunuz ile başvuru sürecinizi hızlandıralım.

Personel Maliyetini Düşürün

Yasalar kapsamında yararlanabileceğiniz teşvikleri kolayca öğrebilir, personel maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Zaman Kazanın

Başvuru süreci ve hesaplamalar ile zaman kaybetmeyin. SGK portalına yüklemeye hazır raporunuzu sizlerle paylaşalım.

Süreç Boyunca Destek Alın

Karmaşık süreçlerde kaybolmadan başvurunuzu tamamlayın. Bilgi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda sınırsız destek hizmetimizden faydalanın.

Yüzlerce işletme sahibi Paraşüt Teşvikmatik ile 2.5 milyon TL'ye aşkın teşvikten yararlandı!

Siz de hemen başvurun

Paraşüt Teşvikmatik hizmetinden faydalanabilmek için Paraşüt abonesi olmanız gerekmektedir.

4 adımda siz de tasarruf etmeye başlayın!

1. Adım

Hesabınızı Oluşturun

Tüm finansal operasyonlarınızı kolayca yönetebileceğiniz Paraşüt hesabınızı oluşturun. Paraşüt hesabınız varsa başvurmak için uygulama içerisinden müşteri temsilcilerimize yazın.

2. Adım

Formu Doldurun

Süreç danışmanlarımızın size ilettiği Paraşüt Teşvikmatik online formunu doldurduktan sonra sistem otomatik olarak faydalanabileceğiniz teşvikleri hesaplayacak.

3. Adım

Teşvik Miktarınızı Öğrenin

Faydalanabileceğiniz teşvik miktarı hesaplandıktan sonra temsilcimiz size ulaşacak. Teşviklerden yararlanmak isterseniz işletmenize özel raporunuzu size iletecek.

4. Adım

Raporunuzu Yükleyin

Paraşüt Teşvikmatik'in SGK portalına yüklemeye hazır raporunuz ile teşvik başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz. Raporunuz ile tek yapmanız gereken dosyayı SGK portalına yüklemek.

Paraşüt Teşvikmatik ile hangi teşviklerden faydalanabilirsiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Paraşüt Teşvikmatik ve teşvik hesaplama süreci hakkında en çok merak edilenler.

Paraşüt Teşvikmatik Nedir?

Paraşüt Teşvikmatik, KOBİ'lerin sağlam bir finansal yapıya sahip olmaları ve yürürlükteki teşvik yasalarından maksimum oranda faydalanabilmeleri için geliştirilen bir sistemdir. Bu sistem ile SGK'dan alabileceğiniz teşvik tutarını hatasız bir şekilde hesaplatabilir ve SGK sistemine yüklemeye hazır raporunuz ile uzun başvuru sürecinden kurtulabilirsiniz.

Paraşüt Teşvikmatik güvenli midir?

Paraşüt Teşvikmatik'ten yararlanabilmeniz için öncelikli olarak Paraşüt kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Paraşüt'te müşteri memnuniyetini garantilemek için en önem verdiğimiz konulardan biri verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamaktır. Banka seviyesinde güvenlik önlemleri ile verileriniz hem Paraşüt'te hem Paraşüt Teşvikmatik'te güvendedir.

Paraşüt Teşvikmatik ile raporlar otomatik olarak mı yüklenir?

Paraşüt Teşvikmatik hizmetinde faydalanacağınız teşviklerin hesaplanması sonucunda oluşturulan rapor SGK portalına otomatik olarak yüklenmez. Raporunuz ile tek yapmanız gereken portalda giriş yapıp "ONAY" düğmesine basmaktır.

Paraşüt aboneleri hizmetten nasıl faydalanabilir?

Paraşüt abonesiyseniz, Paraşüt Teşvikmatik hizmetinden faydalanmak için uygulamanın içersinden müşteri temsilcilerimize yazabilir, dilerseniz 0212 963 00 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.