Tavsiye edin, Paraşüt'ü 3 ay ücretsiz kullanın

Paraşüt kullanıcıları, başka kullanıcıları Paraşüt'e davet ederek hem kendilerine hem de davet ettikleri kişilere 3 ay ücretsiz kullanım kazandırabiliyor. Nasıl mı? Sizin için Ürün Yöneticimiz Eran Filiba açıkladı.

3 dk

Mevcut Paraşüt müşterilerinin memnuniyetlerini arkadaş ve tanıdıklarıyla paylaşarak aynı zamanda Paraşüt'ten hediye kullanım süresi kazanmasını sağlayan Tavsiye Et programımızın detaylarını sizlerle paylaşmak istedik.

Yazımızda şu sorulara yanıt bulacaksınız:

Paraşüt neden 3 ay kullanım veriyor?

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken, kullanıcılarımız. Hem ürünün geliştirilmesi anlamında bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar, hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler.

Bunu hem kullanıcılarımız hem de Paraşüt’e abone olabilecek arkadaşları için anlamlı hale getirmek istedik ve “Tavsiye Et” programını uygulamaya aldık. “Tavsiye Et” programı ile hem Paraşüt’ü tavsiye eden hem de tavsiye programı üzerinden Paraşüt’e abone olan kullanıcılar Paraşüt'ten ücretsiz 3 ay kullanım süresi kazanıyor.

Bugüne kadar yaklaşık 600 şirket “Tavsiye Et” programımız aracılığıyla Paraşüt ile tanıştı. Ailemiz büyüdükçe bu programdan yararlanan şirket sayısını da arttırabilmeyi umuyoruz.

Kimler katılabilir?

Paraşüt abonesi (yani Paraşüt'e ücretli üye) olan herkes bu programdan faydalanabilir.

Nasıl ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirim?

Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra önce sağ üstteki 🎁 (hediye kutusu)'na sonra da "TAVSİYE ET" butonuna tıklayın.

Paraşüt tavsiye programı

Açılan sayfada Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz:

Paraşüt tavsiye programı ile 3 ay kazanın

  1. Davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girip E-POSTA İLE DAVET ET butonuna tıklayarak bu kullanıcılara bir davet e-postası gönderebilirsiniz.
  2. Sizin için özel olan bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz sosyal medya mecrasında paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiğinizde, arkadaşlarınız e-posta adreslerine gelen veya sosyal medyada paylaştığınız size özel linke tıklayarak önce Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürelerini başlatırlar. Sonrasında Paraşüt’e abone olduklarında her ikiniz de Paraşüt'ten 3'er ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırsınız.

Üst limit var mı? Kaç kişiyi davet edebilirim?

Paraşüt’e abone olarak kattığınız her şirket için 3 ay kazanırsınız. Yani, bu programın bir üst limiti yoktur.

Diyelim ki 3 farklı şirkete Paraşüt’ü tavsiye ettiniz ve bu şirketler Paraşüt'e abone oldu. O zaman siz de 3*3 ay, yani 9 ay boyunca Paraşüt’ü ücretsiz olarak kullanırsınız. Tavsiyenizle gelen her yeni abonemiz de 3 ay ücretsiz kullanım süresi kazanır.

Ücretsiz kullanım haklarımı ne zaman kullanabilirim?

Ücretsiz kullanım aylarınız, mevcut paketinizin bir sonraki yenileme tarihinde hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.

Eğer Paraşüt hesabınız yoksa hemen 14 gün ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz. Memnun kalırsanız abone olur, Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmaya başlarsınız.

Paraşüt'ü 14 Gün Ücretsiz Deneyin

Eran Filiba

Eran Filiba

Eran Filiba, Paraşüt'ün Ürün Direktörü. Paraşüt Blog'da ve Destek sayfalarında Paraşüt'ün yeni özellikleri ve en iyi kullanım biçimleri ile ilgili yazıyor.

Bültenimize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!