CRM Entegrasyonu

Satış, müşteri ilişkileri ve ön muhasebe sürecinizi bir arada yönetin, zamandan tasarruf edin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Müşteri ile ilk temastan faturalamaya kadar tüm satış süreciniz tek bir sistemde kontrolünüz altında!

Satış Süreci Yönetimi

Müşteri adaylarını değerlendirin, görüşmelerinizi kaydedin, teklif hazırlayın, gönderin, siparişe dönüştürün. Tüm detaylara her yerden ulaşın.

Cari Hesap Takibi

Müşteri ve tedarikçilerinizin bakiyesini, alacak-vereceklerinizi takip edin. Sürprizlerle karşılaşmayın.

Bildirim ve Hatırlatmalar

Cep telefonunuza gelen bildirimlerle güncel satış bilgilerine ulaşın. Otomatik hatırlatmalar ile ödemelerinizi hiçbir zaman unutmayın.

Daha Hızlı Faturalayın

Siparişleriniz tamamlandığında faturalarınız otomatik oluşturulsun, faturalarınızı kolayca yazdırın, gönderin.

Faturalarınızı Toplu Yazdırın

Lazer veya nokta vuruşlu yazıcı ile faturalarınızı toplu şekilde yazdırarak zaman kazanın.

Kontrolünüz Hep Cebinizde!

Mobil uygulamalar ile istediğiniz yerden teklif, satış, tahsilat ve fatura takibi yapın, fatura oluşturun.

Sıkça Sorulan Sorular

Paraşüt'ü nasıl kullanabilirim?

Paraşüt abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde paketinizi istediğiniz zaman seçip, kullanmaya devam edebilirsiniz. Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için bilgisayarınıza kurulum yapmanızı gerektirmez. İstediğiniz cihazdan kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak kullanabilirsiniz.

CRM nedir? Ne işe yarar?

CRM, uzun adıyla müşteri ilişkileri yönetimi müşteri ile tanışılmasından teklif hazırlamaya ve siparişin teslimine kadar olan tüm satış sürecinin yönetimine verilen isimdir. CRM; sadık ve mutlu müşteriler yaratmayı, müşterilerin ihtiyaçlarını öngörüp hazırlıklı olmayı, uygun kitlelere doğru pazarlama stratejilerini uygulamayı ve karlılığı arttırmayı hedefler.

CRM programı ile ne yapabilirim?

CRM programı kullanarak satış temsilcileriniz arasında daha etkili iş paylaşımı yapabilir, satış temsilcilerinin her gün yaptığı operasyonel işleri hafifletebilir, şirketi içi haberleşmeyi, iş birliğini ve verimliliğini de arttırabilirsiniz. CRM programları ile satış temsilcileriniz müşterilerini daha düzenli takip edebilir, bir müşterinin birden fazla temsilci tarafından aranması engellenebilir. CRM uygulamaları ile müşterilerinizin gözündeki profesyonelliğinizi her daim koruyabilirsiniz.

CRM uygulamaları satışlarımı etkiler mi?

CRM uygulamaları sayesinde müşterileriniz ile yaptığınız tüm etkileşimleri düzenli bir şekilde kaydeder ve şirket içinde kolayca paylaşabilirsiniz. Satışlarınızı daha düzenli takip eder, satış ekibinizi en etkili şekilde yönlendirebilirsiniz. Mobil CRM uygulamaları ile satış temsilcileriniz müşterilerinin ofisinde bile teklif hazırlayabilir ve satış sürecini hızlandırabilir. Tüm bu özelliklerle müşteri ilişkileri ve satış süreciniz düzene girdiğinden satışlarınız da bu durumdan olumlu etkilenecektir.

Paraşüt'ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.