Sıkça Sorulan Sorular

Paraşüt’ü kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Ana sayfada yer alan ÜCRETSİZ DENE butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz aylık, 6 aylık, yıllık veya 3 yıllık paketlerimizden birini seçip Paraşüt kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi sona erdiğinde silinecek mi?

Hayır, deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler deneme sürenizin bitiminde silinmeyecektir. Dilerseniz oluşturduğunuz tüm kayıtları silmek için Ayarlar > Firma Bilgileri altından “Tüm Verileri Sil” butonu ile hesabınızı temizleyebilirsiniz.

Kullanmak için herhangi bir yatırım gerekiyor mu?

Hayır, Paraşüt bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

Paraşüt herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca Paraşüt'ün kullanımını en kısa sürede görmeniz için hazırlamış olduğumuz kaynaklar her yerden ulaşılabilir durumdadır.

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim?

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Paraşüt kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. destek@parasut.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içinden (sağ üst köşedeki '?' ikonu altında yer al “Destek Al” bölümünden) mesaj atarak ya da hafta içi 09.30 – 17.00 arası 0212 963 00 20 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Paraşüt'ü internet olmadan kullanabilir miyim?

Paraşüt web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Paraşüt hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Paraşüt’e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Paraşüt'ün aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.

Paraşüt ile muhasebe kayıtlarımı da tutabilir miyim?

Paraşüt bir muhasebe programı değildir. Paraşüt'ün amacı finansal veri oluşturma ve organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.

Paraşüt’te oluşturduğum faturaların resmi değeri var mıdır?

Paraşüt üzerinde oluşturduğunuz fatura kayıtlarının hiçbir resmi değeri yoktur ancak Paraşüt üzerinden matbu fatura evrağınıza çıktı alarak o evrağı resmileştirebilirsiniz.

Paraşüt’ün akıllı telefon uygulaması bulunuyor mu?

Paraşüt’ün iOS ve Android için mobil uygulaması mevcuttur. Ücretsiz kullanım süreniz boyunca veya Paraşüt'e abone olduğunuzda mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz.

Taleplerim Paraşüt Ekibi tarafından nasıl değerlendiriliyor?

Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından çok önemli. Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyor, gelen talepleri gelme yoğunluğu, sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak aralarında önceliklendiriyoruz.

Diğer sorularınız için...

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.30 – 17.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com