Paraşüt'ün Mutlu Patronlar'ı

“Paraşüt'ün etiketleme özelliği sayesinde bugün hangi ilçede, projede ve daire tipinde satıştan ya da kiralama hizmetinden ne kadar ciro elde ettiğimizi çok daha rahat öğrenebiliyoruz.”

Bora Güçmen
Yönetici Ortak, Remax ABC & MARS

İzleyin...

“e-Fatura konusunda fazla bilgi sahibi değildim. Paraşüt'ün Anahtar Teslim e-Fatura hizmeti sayesinde yerimden hiç kalkmadan, kolayca e-fatura kullanıcısı oldum.”

Cengiz Selçuk
Firma Sahibi, Mamba Gaming

İzleyin...

“Fatura göndermek hep problem olmuştur. e-Faturaya geçtikten sonra fatura süreciyle ilgili tüm sorunlarımız çözülmüş oldu.”

Emre Güzeldal
Kurucu Ortak, İçerikbulutu.com

İzleyin...

“Paraşüt sizin bir operasyonunuzu kurmanızı, ön muhasebenizi elinizde toplamanızı ve yeni işlere adım atmanızı sağlar.”

Alper Aslanoğlu
CEO, Alisse nuerA

İzleyin...

“Verilerini takip edemeyen, takibinde zorlanan bir firmaydık. Paraşüt ile birlikte geleceğini doğru planlayabilen bir işletme olma yolunda hızla ilerliyoruz.”

Ali Kethüdaoğlu
Kurucu - Genel Müdür, Entegre OSGB

İzleyin...

“e-Faturayı ilk Paraşüt ile öğrendim. Paraşüt'te, başka firmalarda olan yüksek başvuru ve entegrasyon ücretlerinin hiçbiri yok. Başvurunuzu tamamlayıp e-fatura sistemini hemen kullanabiliyorsunuz.”

Mahmut Koçak
Kurucu, E-Kent Bilişim Teknolojileri

İzleyin...

“Faturalarımızı daha düzenli kesme ve müşterilerimize ulaştırma konusunda Paraşüt en büyük yardımcımız oldu. Ön muhasebe ve banka operasyonlarımızı da artık kolayca yönetebiliyoruz.”

Sunay Şener
Kurucu Ortak, Ekmob

İzleyin...

“İş hacmimiz giderek artıyor. Faturalama ve finans işlemlerini çok hızlı şekilde sonuçlandırmamız gerekiyor. Burada ihtiyacımızı karşılayan tek firma Paraşüt oldu.”

Müjgan Aydın
Satış Geliştirme Direktörü, Abonesepeti

İzleyin...

“e-Faturadan önce kutularca fatura kesiyordum. e-Fatura ile geleneksel yöntemlerden kurtuldum. Artık hem doğayı koruyorum hem de baskı, kargo gibi masrafları ortadan kaldırdım.”

Selim Genç
Kurucu Ortak, Fokusla

İzleyin...

“Gün içinde genelde restaurantta oluyorum ama kısa süreli şehir dışına çıktığım zamanlarda Paraşüt benim elim ayağım gibi. Her an cep telefonumdan günlük nakit akışını, ödemelerimi takip edebiliyorum.”

Murat Özkan
Restaurant Sahibi, Tahtasaray

İzleyin...

“Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Salih Pilav
Kurucu Ortak, Pilatek

İzleyin...

“Paraşüt'ten önce bir defterimiz vardı, buraya tüm alacak vereceklerimizi yazıyorduk, ilave ölçü olduğunda bir kağıt zımbalıyorduk, kayboluyordu.”

Serhan Özgün
Firma Sahibi, Dekomar Mermer

İzleyin...

“Paraşüt'ten gelen hatırlatma e-mailleri iş yoğunluğu arasında benim için önemli bir değer. Bu benim finansal yükümlülüklerimi zamanında yerine getirmemi sağlayan bir özellik.”

Gökçe Alacadağlı
Yönetici Ortak, Genomize

İzleyin...

“Sahadaki arkadaşlarımızın harcamalarını takip edebiliyoruz. Çalışanımız yemek yerken, benzin alırken vs. fotoğrafını çekip ne kadar harcama yaptığını sisteme yüklüyor, biz de takip edebiliyoruz.”

Murat Aksoy
Genel Koordinatör, Millpart Fabrika Malzemeleri

İzleyin...

“Kendi lokalimizde çalışan bir yazılımımız vardı, bir virüsten dolayı bütün verilerimizi kaybettik. Bu bizim için ciddi bir zarardı. Bu yüzden bulutta çalışan bir yazılım tercih ettik.”

Deniz Okumuş
Kurucu Ortak, EDA İstanbul Koleji

İzleyin...

“Faturayı giriyoruz, sonucu alıyoruz. Paraşüt, finansal durumum üzerinde kontrol kurabilmemi ve öngörü sahibi olmamı sağladı.”

Selen Selviler Özüekren
Kurucu Ortak / Tasarımcı, Karbon

İzleyin...

Content Strategist

“Paraşüt mobil uygulaması sayesinde istediğiniz yerden anında e-fatura gönderebiliyorsunuz. Bunun bana; iş kalitesi, müşteriden güven kazanmak, prestij yaratmak açısından çok büyük faydaları oluyor.”

Uğur Arslan
Kurucu, Content Strategist

Göz Atın...

Doruk Dizayn

“Paraşüt'e ilk başlarda çekinceli yaklaşmama rağmen çığır açan ve ezber bozan bir uygulama ile şirketimizin vazgeçilmezi oldu. Muhasebeden hiç anlamayan personellerimiz bile fatura keser hale geldi.”

Talha Başaran
Ajans Başkanı, Doruk Dizayn

Göz Atın...

Poligon Mühendislik

“Kendinizi geliştirmenizden, herhangi bir kurumsal markanın çağrı merkezine 10 basan samimi arkadaşlarınızdan, işlerimi kolaylaştırmanızdan, ne zaman arasak canlı bir sesle alo demenizden...”

Okan Nahit
Kurucu Ortak / Finans Yöneticisi, Poligon Mühendislik

Göz Atın...

Damla Ev Dekorasyon

“Paraşüt’ü kullanmadan önce kurulmuş bir firmamız yoktu, Paraşüt ile beraber bir firmamız oldu. Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana Paraşüt hayatımızda ve bize şimdiden çok şey kazandırdı.”

Emrah Çolak
Kurucu & CEO, Damla Ev Dekorasyon

Okuyun...

Ağustos Teknoloji

“Paraşüt ile beraber e-Fatura geçişimizi tamamladık. Bir çok manuel operasyondan kurtulduk. Hem kestiğimiz faturalarda hız kazandık hem de maliyet avantajımız oluştu.”

Emre Güneş
İş Yeri Sahibi, Ağustos Teknoloji

Göz Atın...

Alpin İş Sağlığı ve Güvenliği

“Paraşüt'ün fatura basımı, paylaşımı ve takibi özellikleri ile bu işlemler kolaylaştı ve tahsilatlarımız hızlandı. Dolayısı ile proje finansmanlarımız rahatladı.”

Mehmet Akşipal
Kurucu Ortak, Alpin İş Sağlığı ve Güvenliği

Göz Atın...

Hamdeko

“Ön muhasebe tutmanın bu kadar kolay ve bir sosyal paylaşım sitesi basitliğinde olması tavsiye etmem için yeterli bir sebep! Teşekkürler emeklerinize!”

Tuğçe Gutavoğlu
Kurucu, Hamdeko

Göz Atın...

Siz de 14 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.