“Faturayı giriyoruz, sonucu alıyoruz. Paraşüt, finansal durumum üzerinde kontrol kurabilmemi ve öngörü sahibi olmamı sağladı.”

Selen Selviler Özüekren
Kurucu Ortak / Tasarımcı, Karbon

İzleyin...

Content Strategist

“Paraşüt mobil uygulaması sayesinde istediğiniz yerden anında e-fatura gönderebiliyorsunuz. Bunun bana; iş kalitesi, müşteriden güven kazanmak, prestij yaratmak açısından çok büyük faydaları oluyor.”

Uğur Arslan
Kurucu, Content Strategist

Göz Atın...

Doruk Dizayn

“Paraşüt'e ilk başlarda çekinceli yaklaşmama rağmen çığır açan ve ezber bozan bir uygulama ile şirketimizin vazgeçilmezi oldu. Muhasebeden hiç anlamayan personellerimiz bile fatura keser hale geldi.”

Talha Başaran
Ajans Başkanı, Doruk Dizayn

Göz Atın...

Poligon Mühendislik

“Kendinizi geliştirmenizden, herhangi bir kurumsal markanın çağrı merkezine 10 basan samimi arkadaşlarınızdan, işlerimi kolaylaştırmanızdan, ne zaman arasak canlı bir sesle alo demenizden...”

Okan Nahit
Kurucu Ortak / Finans Yöneticisi, Poligon Mühendislik

Göz Atın...

Damla Ev Dekorasyon

“Paraşüt’ü kullanmadan önce kurulmuş bir firmamız yoktu, Paraşüt ile beraber bir firmamız oldu. Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana Paraşüt hayatımızda ve bize şimdiden çok şey kazandırdı.”

Emrah Çolak
Kurucu & CEO, Damla Ev Dekorasyon

Okuyun...

Ağustos Teknoloji

“Paraşüt ile beraber e-Fatura geçişimizi tamamladık. Bir çok manuel operasyondan kurtulduk. Hem kestiğimiz faturalarda hız kazandık hem de maliyet avantajımız oluştu.”

Emre Güneş
İş Yeri Sahibi, Ağustos Teknoloji

Göz Atın...

Alpin İş Sağlığı ve Güvenliği

“Paraşüt'ün fatura basımı, paylaşımı ve takibi özellikleri ile bu işlemler kolaylaştı ve tahsilatlarımız hızlandı. Dolayısı ile proje finansmanlarımız rahatladı.”

Mehmet Akşipal
Kurucu Ortak, Alpin İş Sağlığı ve Güvenliği

Göz Atın...

Semfil, Yarncity

“Mobil uygulaması sayesinde her yerden giderlerimizi girebiliyoruz. Hazır raporlar ile geçmişi ve mevcut durumu analiz ediyor olabilmek ise büyük kolaylık.”

Hacı Mustafa Sağ
İş Yeri Sahibi, Semfil, Yarncity

Göz Atın...

İyi Sahne

“Paraşüt’e geçmemiz ile birlikte Google Docs üzerinde tuttuğumuz hesap takip formları ve iş avansı takip belgeleri artık yok hükmünde.”

Sinan Zabunoğlu
Kurucu Ortak, İyi Sahne

Okuyun...

Siz de 14 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Devam ettiğinizde Paraşüt Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.