Bizi Tanıyın

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek için varız.

hakkimizda banner
Anasayfa /

Hakkimizda

Paraşüt’ü yakından tanıyın

parasutuyakindantaniyin 1

Paraşüt 2013 yılında, Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek amacıyla kurulan, bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır. 

parasutuyakindantaniyin2 7a35a9daf8.webp

Fatura ve cari hesap yönetimi, gelir gider takibi, raporlama gibi işletmelerin finansal operasyonları için olmazsa olmaz özellikleri içeren Paraşüt'ü geliştirirken Mutlu Patronlar'ımızın ihtiyaçlarından ilham alıyor ve düzenli olarak işletme sahiplerinin günlük iş yükünü hafifletecek yenilikçi çözümler ekliyoruz. İşletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşıyan Paraşüt'teki tüm özellikleri, ilk defa fatura kesecek bir kişinin bile rahatlıkla kullanabileceği bir kolaylıkta tasarlıyoruz.

parasutu yakindan

Ağustos 2023 itibarıyla İtalya'nın lider yazılım şirketi TeamSystem ile gerçekleştirdiğimiz stratejik ortaklık sayesinde, Paraşüt olarak artık daha güçlü adımlarla ilerliyor, KOBİ'lerin finansal işlemlerini kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Şirketlerin finansal işlemlerini takip etmelerine, faturaları ödemelerine, gelir-gider raporlarını oluşturmalarına ve muhasebe süreçlerini yönetmelerine yardımcı oluyor; kullanıcıların işletme yönetimi konusunda ihtiyaç duydukları araçları sağlıyoruz.

1 copy

İhtiyaç ve isteklerinizi önceden görüp doğru ve hızlı biçimde karşılıyor, hayatınızı sürekli olarak kolaylaştırmanın yollarını arıyoruz.

3 copy

Yardımlaşma bilinci, öğrenme ve öğretme isteği yüksek, çeşitliliği kucaklayan bir aileyiz ve gücümüzü birbirimizden alıyoruz.

2 copy

Tüm sektörler için dijitalleşme, çevresel ve finansal verimlilik hedefleyen ürün ve hizmetlerimizi sürdürülebilirlik odağı ile üretiyoruz.

Kimlerle çalışıyoruz?

Sevk irsaliyesi nedir? Nasıl düzenlenir?

Değerlerimizi Keşfedin

liderlik ed899f55aa.webp

ERDEMLİ OLUR, GÜVEN VERİRİZ

cesaret 893afa8858.webp

FIRSATLARI GÖRÜR, ETKİMİZİ ARTIRIRIZ.

birliktelik c0a5a4b118.webp

BÜTÜNLEŞİR, PARÇASI OLURUZ.

tutku 292d5b675e.webp

YETMEZ DER, DEVAM EDERİZ.

Paraşüt Hakkında daha fazla bilgi edinin

Paraşüt'e dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz

Paraşüt ile ilgili her türlü geri bildirim ve önerinize değer veriyoruz.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 0020

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

destek@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Adresimiz

Maslak Mah. Ahi Evran Cad. AOS 55. Sok. 42Maslak Plaza, Ofis 3, Zemin Kat, 34485, Maslak - Sarıyer, İstanbul