Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek için varız.

TURKVEN ve Earlybird’ün yatırımcısı olduğu DST Teknoloji Grubu’nun çatısı altında Zirve ve Mikro Yazılım ile güçlerimizi birleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Mikro Yazılım

Mikro Yazılım 30 yılı aşkın tecrübesiyle her sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere özel geliştirdiği kullanımı kolay, kapsamlı ve fonksiyonel ticari yazılımlarla tüm ihtiyaçları karşılayan ülkemizin köklü, öncü ve yenilikçi yazılım ve servis firmasıdır. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır.

Mikro Yazılım

Zirve Yazılım

Zirve Yazılım, 1999 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Serbest Muhasebecilerin, Mali Müşavirlerin ve KOBİ’lerin güven duyduğu, iş süreçlerini hızlandıran ve kolaylaştıran çözümler sunuyor. Türkiye’nin her noktasında 50.000’in üzerinde kullanıcısına en iyi hizmeti ve desteği veren Zirve Yazılım, en çok kullanıcıya sahip muhasebe programı olmasının getirdiği sorumluluk ile her geçen gün yenilikçi ve rakipsiz çözümler sunmaya devam ediyor.

Zirve Yazılım

Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını merkeze alıp müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

İlknur Kutluhan

İlknur Kutluhan

Dijital Çözümler Uzmanı
Seda Yılmaz

Seda Yılmaz

Ön Muhasebe Süreç Danışmanı
Can Özbek

Can Özbek

Dijital Çözümler Uzmanı
Nezahat Gülnaz

Nezahat Gülnaz

Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Beyza Yorgancı

Beyza Yorgancı

Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Bize katılın!

Açık pozisyonlarımıza göz atmak ve başvurmak için tıklayın.