Küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek için varız.

Paraşüt kimdir?

Paraşüt 2013 yılında, Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek amacıyla kurulan, bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır.

Fatura ve cari hesap yönetimi, gelir gider takibi, raporlama gibi işletmelerin finansal operasyonları için olmazsa olmaz özellikleri içeren Paraşüt'ü geliştirirken Mutlu Patronlar'ımızın ihtiyaçlarından ilham alıyor ve düzenli olarak işletme sahiplerinin günlük iş yükünü hafifletecek yenilikçi çözümler ekliyoruz.

İşletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşıyan Paraşüt'teki tüm özellikleri ilk defa fatura kesecek bir kişinin bile rahatlıkla kullanabileceği bir kolaylıkta tasarlıyoruz.

2019 yılının Mayıs ayında, Mikrogrup çatısı altında Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım ile güçlerini birleştirmemiz ve 2020 yılında Shopside ve IRGAT'ın bünyemize katılması ile beraber ailemiz giderek büyüdü.

Bugün ise Paraşüt ve tüm Mikrogrup ailesi olarak KOBİ'lere, kuruldukları ilk günden itibaren her aşamada işlerini kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz.

Ekibimiz

İlknur Kutluhan

İlknur Kutluhan

Dijital Çözümler Uzmanı
Seda Yılmaz

Seda Yılmaz

Ön Muhasebe Süreç Danışmanı
Can Özbek

Can Özbek

Dijital Çözümler Uzmanı
Nezahat Gülnaz

Nezahat Gülnaz

Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Beyza Yorgancı

Beyza Yorgancı

Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Bize katılın!

Açık pozisyonlarımıza göz atmak ve başvurmak için tıklayın.