e-Arşiv Programı

Karışık portallar ile uğraşmayın, kolayca e-arşiv göndermeye başlayın.
Daha kolay, hızlı ve ekonomik faturalayın.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

e-Arşiv fatura nedir?

e-Arşiv fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip bir fatura türüdür.
e-Arşiv fatura sayesinde elektronik fatura sistemine dahil olmayan şirketler veya son kullanıcılara elektronik ortamda fatura gönderimi sağlanır.

Uygun Fiyat

Elektronik fatura hizmetleri ile birim başı ortalaması 14-16 TL olan kağıt fatura maliyetlerinizi 18 kuruşa kadar düşürebilirsiniz.

Kolay Kullanım

e-Fatura ve e-arşiv ile yazdırma ve kargolama derdinden kurtulur, karışık programlar ile uğraşmadan nerede olursanız olun müşterilerinize faturalarını anında ulaştırabilirsiniz.

Güvenli Arşivleme

Dijital arşivleme sayesinde dosyaların arasında kaybolmaz, 10 yıl boyunca istediğiniz zaman eski faturalarınıza dijital ortamda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

e-Arşiv kimler için zorunludur?

Vergi mükellefi olan bir firmaya 1 gün içerisinde KDV dahil 1.500 TL (GİB tarafından 2021 yılı için belirlenen tutar) ve üzeri fatura kesecekseniz bu faturayı e-arşiv fatura olarak düzenlemeniz gerekiyor.

Vergi mükellefi olmayan birine 1 gün içerisinde KDV dahil 10.000 TL ve üzeri fatura kesecekseniz bu faturayı yine e-arşiv fatura olarak hazırlamanız gerekiyor.

İnternet üzerinden ilan yayınlayan veya hizmet satanlara aracılık eden bir firmaysanız e-arşiv fatura düzenlemeniz gerekiyor.

e-Arşiv fatura kullanmanın avantajları nelerdir?

Tahsilatlarınızı hızlandırın

Fatura takip sürecine vakit harcamayın, e-arşiv faturalarınızı hemen ulaştırın. Tahsilat sürecinizi hemen başlatın, alacaklarınız daha hızlı gelsin.

Kolay ve hızlı fatura oluşturun

Maliyet avantajı sağlarken, operasyonel yükünüzü azaltın; kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat gibi süreçlere son verin.

Faturanız anında müşterinize ulaşsın

İster e-fatura ister e-arşiv fatura, sistemde oluşturduğunuz faturalar tek tıkla müşterinize ulaşsın, anında görünsün. Faturalarınızın müşterilerinize ulaşmama, kargoda kaybolma derdinden kurtulun.

Kargo masraflarından kurtulun

Nerede olursanız olun, faturanızı anında oluşturup müşterinize iletin. Tek ihtiyacınız, internet erişimi olan akıllı telefon, tablet veya bilgisayardır. e-Fatura sayesinde kağıt fatura kargolama işlemi ortadan kalkar.

Fiziki fatura saklamaktan kurtulun

Faturalarınız dijital ortamda arşivlensin. Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulun. İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatça ulaşın.

Doğayı koruyun

e-Fatura ve e-arşiv fatura ile, fatura kestiğiniz dönemlere göre kağıt tüketimini azaltın; doğayı korumaya yardımcı olun.

Neden Paraşüt ile e-arşiv fatura?

Mali müşaviriniz ile entegre olun (YENİ)

Her ay faturalarınızı toparlayıp mali müşavirinize göndermekle uğraşmayın, mali müşavirinizi Paraşüt’e davet ederek tüm fiş ve faturalarınızı tek tıkla muhasebe büronuza iletin

Mali müşavirlerimiz için özel çözümlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

e-Arşiv'e anahtar teslim geçin!

Anahtar Teslim e-Fatura hizmetimiz ile tüm başvuru süreçlerini uzmanlarımıza devredin, yerinizden bile kalkmadan 30 dakika içinde e-fatura ve e-arşive geçin.

*Mali mühür bekleme süresi hariç.

Faturalarınızı paylaşın veya iptal edin

e-Arşiv Portal'ın aksine, Paraşüt üzerinden kestiğiniz e-arşiv faturaları müşterilerinizle e-posta olarak paylaşabilir, gerekirse 7 gün içinde iptal edebilirsiniz.

Belgeleriniz otomatik olarak saklansın ve raporlansın

Paraşüt üzerinden kestiğiniz tüm e-fatura ve e-arşiv faturaları 10 yıl boyunca güvenli bir şekilde saklanır, böylece siz de dilediğiniz an aradığınız faturayı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan fatura gönderin

Paraşüt'ün mobil uygulaması üzerinden herhangi bir lokasyona bağlı kalmadan, internet erişimi olan her yerden e-fatura ve e-arşiv fatura gönderin.

e-Arşiv faturayı uygun fiyatlarla kullanın

Entegrasyon, eğitim gibi e-fatura geçiş maliyetlerinden kurtulun. Uygun e-kontör fiyatlarıyla e-fatura ve e-arşiv fatura gönderin.

Finansal operasyonunuzu yönetin

Elektronik faturalama hizmetleriyle entegre gelen ön muhasebe programı ile tanışın. Finansal verilerinizi istediğiniz yerden rahatça yönetin.

Sorularınız olduğunda destek alın

Bilgiye ihtiyaç duyduğunuz her anda sınırsız destek hizmetimizden faydalanın. Hiçbir aşamada kendinizi yalnız hissetmeyin.

e-Kontör Fiyatları

50 e-Kontör

19,90 TL

KDV Dahil


Kullandıkça Öde

100 e-Kontör

30,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
9 TL daha hesaplı

200 e-Kontör

52,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
26 TL daha hesaplı

500 e-Kontör

119,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
79 TL daha hesaplı

1000 e-Kontör

229,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
168 TL daha hesaplı

2500 e-Kontör

549,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
445 TL daha hesaplı

5000 e-Kontör

947,90 TL

KDV Dahil

50 e-kontöre göre
1042 TL daha hesaplı

İlgileniyorsanız Sizi Arayalım

Gönderilen veya alınan her elektronik fatura 1 e-kontör değerindedir.
5000 üzeri kontör alımlarınızda bizimle iletişime geçiniz.

Cepten e-arşiv fatura gönderen uygulama!

Fatura kesip göndermek için tek ihtiyacınız internet

  • Ofis dışındayken bile mobil uygulamadan e-arşiv fatura ve e-faturanızı kesin, anında müşterinize iletin.
  • Fatura iletildi mi, müşteri tarafından açıldı mı, takip edin.
  • Işık hızında tahsilat yapın!