Haftalık Finansal Durum Raporu Almak

Serena Çolak
Serena Çolak
2 dk

Paraşüt ile işletmenizin genel durumu hakkında özet bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hatırlatma sayesinde o hafta yapmanız gereken işlemleri, hesabınızdaki toplam paranızı, tahsil edilmemiş satış ve ödenmemiş alış faturalarınızı görebilirsiniz.

Ayrıca, çeklerinizin durumunu, bulunduğunuz ay içindeki masraf ve tahmini KDV tutarınızı kontrol edebilirsiniz. Böylece güncel durumunuzu kontrol altında tutmak için çaba sarf etmenize gerek kalmaz.

Haftalık finansal durum e-postası nasıl alırım?

Paraşüt size Pazartesi günleri haftalık finansal durumunuzu gösteren özet bir e-posta gönderir. Bunun için Profilim altında "Finansal durum ve ödeme/tahsilat e-postalarını almak istiyorum." seçeneğini seçmiş olmanız gereklidir (Bkz. Profil Bilgilerinizi Güncellemek).

“Haftalık Finansal Durumunuz” e-posta örneği

Mevcut finansal durumunuz hakkında bilgi veren bu e-postalarda, şirketinizin finansal durumunu ve o hafta yapmanız gereken tahsilat ve ödemelerinizi özetleyen tabloyu bulabilirsiniz.

Aşağıda her hafta başında kullacılarımıza gönderdiğimiz hatırlatma e-postasının bir örneğini görebilirsiniz.

Hesabınızdaki toplam para, tahsilatların aylık ve toplam olarak tutarı ve yine aynı şekilde ödemelerin aylık ve toplam tutarları bu tabloda yer almaktadır.

finansal durum e-postaları

Ayrıca “Güncel Durum”un altında yer alan bölümde de gecikmiş tahsilat ve ödemelerin detaylı bilgisi verilmektedir. Direkt e-posta üzerinden hesaba giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilir; ödeme ve tahsilat planlarınızı uygulamaya geçebilirsiniz.

finansal durum e-postaları_2