Paraşüt Arayüzünün Tanıtımı

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt hesabınıza giriş yaptığınızda GÜNCEL DURUM sayfasına gelirsiniz. Bu sayfa, tahsilat ve ödemelerinizi hızlıca görebileceğiniz ve geciken veya vadesi gelmiş işlemler için hızlıca aksiyon alabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır.


Aynı zamanda, bu sayfadaki Önümüzdeki 12 Haftanın Nakit Akışı bölümünde de şirketiniz için 12 haftalık bir nakit akışı tablosu çizilir.

Paraşüt üzerinde ilk kayıtlarınızı oluşturmak için SATIŞLAR, GİDERLER veya MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİLER bölümlerine gidip sırasıyla Gelir, Gider veya Cari Hesap takibine hemen başlayabilirsiniz.

Siz satış faturası veya gider oluşturdukça işlem yaptığınız MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİLER ile alım satım yaptığınız HİZMET VE ÜRÜNLER ilgili menüler altında kaydolmaya başlar.

Siz tahsilat ve ödemesi gerçekleşmemiş gelir veya giderler (açık işlemler) oluşturdukça bunların GÜNCEL DURUM ekranına vade tarihlerine göre yansımaya başladığını göreceksiniz.

SATIŞLAR ve GİDERLER bölümünden satış faturası ve giderlerinizi tek tek oluşturabileceğiniz gibi, mevcut verilerinizi Paraşüt’e içeri aktararak toplu bir biçimde de girebilirsiniz. Toplu veri girişi konusunda daha detaylı bilgiye ulaşmak için "Mevcut Verilerin Paraşüt’e Aktarılması" konulu makalemize göz atın.

İlginizi çekebilecek diğer makaleler: