Taksitli Tahsilatları Takip Etmek

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Taksitli tahsilatlarınızı takip etmek ve tahsilat planı oluşturmak için Paraşüt’ün tekrarlama şablonlarından yararlanabilirsiniz. Taksit tutarı kadar oluşturacağınız satış faturasını taksit sayısına uygun şekilde tekrarlama şablonuna dönüştürebilirsiniz.

Bunun için, satış faturasını görüntülediğiniz ekranda önce DİĞER, sonra OTOMATİK TEKRARLA butonuna tıklayıp gerekli tekrarlama ayarlarını yapmanız yeterli.

Oluşturduğunuz bu faturayı  KATEGORİ ve ETİKET'ler yardımı ile işaretleyerek RAPORLAR sayfası altından detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Alternatif olarak, toplam tahsilat tutarını tek bir satış faturası üzerinden oluşturup ilk tahsilat tarihini fatura üzerinde belirtirseniz tahsilat tarihi geldiğinde Paraşüt'ten hatırlatma e-postası alırsınız. Her ay taksit tutarı kadar tahsilatı, ilgili satış faturası üzerinden TAHSİLAT EKLE butonu ile ekledikten sonra, gelecek ayki tahsilatın tarihini de ayrıca belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer kaynaklar: