Finansal hareketlerimizi muhasebecimizin kullandigi online yazılım ile takip ediyorduk. Mesleki terimler, kullanım zorluğu ihtiyaç anında istenen bilgilere ulaşamamıza sebep oluyordu. Bu da, zaman ve bilgi kayıplarına, finansal operasyonlarımızın aksamasına ve verimsiz işlemesine sebep oluyordu. Çözüm ararken Paraşüt ile karşılaştık. Kısa bir alışma sürecinden sonra aktif olarak kullanmaya başladık. Kullanmaya başlayan ve bilgi gereksinimi olan tüm çalışanlar çok kolay adapte oldu.

Mehmet Akşipal

Kurucu Ortak, Alpin İş Sağlığı ve Güvenliği

Özellikle fatura yazdırma özelliği en sevdiğimiz bölüm diyebiliriz. Eskiden alternatif yazılımlarla çözmeye çalıştığımız fatura yazdırmada tam performans alamıyorduk. Paraşüt’ün fatura yazdırma özelliği esnek ve bol seçenekli bir yapıya sahip, kullanmak kolay. Fatura basımı, paylaşımı ve takibi özellikleri ile bu işlemler kolaylaştı ve tahsilatlarımız hızlandı. Dolayısı ile proje finansmanlarımız rahatladı. Artık finansal bilgilere daha hızlı ve anlaşılabilir şekilde ulaşabiliyoruz.

Online tahsilat özelliği de müşterilerimize sunduğumuz tahsilat seçenekleri arasına girdi. Bankaların formaliteleri ile uğraşmak zorunda kalmadık.

Siz de Paraşüt’ü 14 gün ücretsiz deneyin

Devam ettiğinizde Paraşüt Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi kartı gerektirmez, sadece memnun kalırsanız aboneliğinizi başlatın.