Buğra Haksever

Kurucu Ortak, 3DURAK

“Yatırım alan bir girişim olduğumuz için raporlama özelliği de bizim için çok önemli. Şirketimizin satışlarının ve ödemelerinin durumunu ve nakit akış grafiklerini tek tuşla görebilmemiz çok faydalı oldu.” 3DURAK’ın kurucu ortaklarından Buğra Haksever neden Paraşüt kullanmaktan mutlu olduklarını anlattı.

3d-durak mutlu patronlar

Buğra Bey bize 3DURAK'tan bahsedebilir misiniz?

3DURAK, 3 boyutlu modele sahip ve bunu somut hale dönüştürmek isteyen kişiler için modellerinin 3D Baskısını kaliteli ve hızlı şekilde elde edebilecekleri bir 3D Printing House'dir. Burada segmentinin en iyi 3D Yazıcılarını inceyelebilir, farklı makinaları test edebilir ve eğitimlere katılarak 3D Yazıcı teknolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında 3D Tarayıcılar ve dronelar gibi farklı teknolojileri de deneyimleyebilirsiniz.

3DURAK hangi ihtiyaçtan yola çıkarak Parşüt’ün çözümlerine başvurdu?

3DURAK olarak müşterilerimize 3D baskı, 3d tarama, 3d yazıcı satışı vb. çeşitli hizmetlerimiz sunuyoruz. Paraşüt’ten önce verilerimizi Office programlarıyla tutmaya çalışıyorduk ve gelirlerimizi ve harcamalarımızı takip edemiyorduk. Müşterilerimiz artmaya başlamıştı ve bu bilgileri düzenli bir biçimde kayıt altına almamız gerekiyordu. Bu işi yapmamız için programları araştırmaya başladık ve bizim için en uygun ve kullanımı kolay olan Paraşüt programını seçtik.

3DURAK neden Paraşüt’ü tercih etti?

İhtiyaçlarımız doğrultusunda müşterilerimizi, ödemelerimizi ve tahsilatlarımızı takip edebileceğimiz bir programa ihtiyacımız vardı ve programları araştırmaya başladık. Araştırdığımız programlar içerisinde tasarımı ve sunduğu özelliklerle en kolay kullanıma sahip olan Paraşüt’tü. Çevremizde Paraşüt uygulamasını kullanan tanıdıklarımız vardı ve çok memnun olduklarını söylediler. 14 gün deneme süresinin aradından Paraşüt uygulamasını kullanmaya karar verdik.

3DURAK bu işbirliği sonrası hangi değerleri kazandı? Sistemin size sağladığı avantajlardan bahseder misiniz? Performansınızı nasıl etkiledi?

Paraşüt’ü kullanmaya başladıktan sonra müşteri bilgilerimizi, alacak ve tahsilat takiplerimizi daha kolay yapmaya başladık. Müşterilerimize fatura keserken Paraşüt uygulaması sayesinde daha rahat bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmeye başladık ve performansımız arttı.

Paraşütün Web tabanlı bir uygulama olması da işlerimizi çok kolaylaştırdı. Şirket bilgisayarım ya da şahsi bilgisayarım fark etmeksizin internetin olduğu her yerden Paraşüt hesabıma giriş yaparak güncel finansal durumumu kontrol edebiliyorum. Kullanmaya başlama süreci de oldukça kolay. Herhangi bir program yükleme ve kurulum işiyle uğraşmadan kullanıcı hesap oluşturduk.

Ayrıca yatırım alan bir girişim olduğumuz için raporlama özelliği de bizim için çok önemli. Şirketimizin satışlarının ve ödemelerinin durumunu ve şirketimizin nakit akış grafiklerini tek tuşla görebilmemiz çok faydalı oldu. Artık excel tablolarıyla uğraşmadan anlık olarak raporlarımıza ulaşabiliyorum. Bunların yanında Paraşüt’ü kullanıcı sınırlandırması olmaksızın kullanabilmemiz de bizim için büyük bir avantaj.

Teşekkür ederiz.

Siz de Paraşüt’ü 14 gün ücretsiz deneyin

Devam ettiğinizde Paraşüt Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi kartı gerektirmez, sadece memnun kalırsanız aboneliğinizi başlatın.