Pazaryeri kampanyalarından Paraşüt aboneleri yararlanabilmektedir.

Paraşüt abonesiyseniz;


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya dönerek tekliften yararlanabilirsiniz.

Giriş Yapın

Paraşüt abonesi değilseniz;

Paraşüt'e dakikalar içinde abone olarak tüm tekliflerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Hatchmove'dan %5 indirim ve peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatı

Girişiminizin hızla başarıya ulaşması için yatırım arayışındaysanız girişim/şirket değerleme hizmetlerimizde Paraşüt Pazaryeri'ne özel %5 indirim ve peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatı sizi bekliyor!

İndirimden faydalanmak için iletişim bilgilerinizi ''ParasutKampanyası'' koduyla info@hatchmove.com e-posta adresine iletmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi paylaştıktan sonra Hatchmove yetkilileri size ulaşarak detaylı bilgi verecek ve dilerseniz satın alma konusunda sizi yönlendirecektir.

Başvuru yaptığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Koşullar

  • Paraşüt Pazaryeri ziyaretçileri, bu kapsamda Hatchmove tarafından sunulan girişim/şirket değerleme hizmetlerinden %5 indirimli yararlanabilecektir.
  • Bu fırsat 01.05.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fırsatın geçerli olduğu süre boyunca bu fırsattan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.
  • Fırsat kapsamında yapacağınız hizmet veya ürün alımlarında Hatchmove'un satış sözleşmelerini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alışveriş süreciyle ilgili her türlü konuda www.hatchmove.com adresindeki iletişim kanallarından Hatchmove yetkililerine ulaşabilirsiniz.
  • Paraşüt, önceden haber vermeden fırsat şartlarında değişiklik yapma veya fırsatı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Paraşüt, Hatchmove’dan yapacağınız alışverişin hizmet, ürün, ulaştırma veya uygulama kalitesi hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.