Pazaryeri kampanyalarından Paraşüt aboneleri yararlanabilmektedir.

Paraşüt abonesiyseniz;


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya dönerek tekliften yararlanabilirsiniz.

Giriş Yapın

Paraşüt abonesi değilseniz;

Paraşüt'e dakikalar içinde abone olarak tüm tekliflerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

MK Yeni Medya'dan %50 indirim

Anahtar teslim web sitesi ve reklam yönetiminde Paraşüt Pazaryeri'ne özel %50 indirim fırsatı sizi bekliyor!

İndirimden faydalanmak için "İndirimden Faydalan" butonuna tıklayıp açılan sayfada iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız ve "ParasutKampanyası" koduyla MK Yeni Medya firmasına iletmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi paylaştıktan sonra MK Yeni Medya yetkilileri size ulaşarak detaylı bilgi verecek ve dilerseniz satın alma konusunda sizi yönlendirecektir.

Başvuru yaptığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Koşullar

  • Paraşüt Pazaryeri ziyaretçileri, bu kapsamda MK Yeni Medya tarafından sunulan anahtar teslim web sitesi ve reklam yönetim hizmetlerinden %50 indirimli yararlanabilecektir.
  • Bu fırsat 01.05.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fırsatın geçerli olduğu süre boyunca bu fırsattan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.
  • Fırsat kapsamında yapacağınız hizmet veya ürün alımlarında MK Yeni Medya'nın satış sözleşmelerini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alışveriş süreciyle ilgili her türlü konuda www.mkyenimedya.com adresindeki iletişim kanallarından MK Yeni Medya yetkililerine ulaşabilirsiniz.
  • Paraşüt, önceden haber vermeden fırsat şartlarında değişiklik yapma veya fırsatı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Paraşüt, MK Yeni Medya’dan yapacağınız alışverişin hizmet, ürün, ulaştırma veya uygulama kalitesi hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.