Pazaryeri kampanyalarından Paraşüt aboneleri yararlanabilmektedir.

Paraşüt abonesiyseniz;


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya dönerek tekliften yararlanabilirsiniz.

Giriş Yapın

Paraşüt abonesi değilseniz;

Paraşüt'e dakikalar içinde abone olarak tüm tekliflerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Patron Mobil Pdks'den %20 indirim

Patron Mobil Pdks'den yeni nesil temassız personel giriş çıkış takip sistemi mobil uygulaması, Paraşüt Pazaryeri'ne özel %20 indirim fırsatı sizi bekliyor!

İndirimden faydalanmak için iletişim bilgilerinizi "ParasutKampanyası" koduyla info@patronpdks.com e-posta adresine iletmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi paylaştıktan sonra Patron Mobil Pdks yetkilileri size ulaşarak detaylı bilgi verecek ve dilerseniz satın alma konusunda sizi yönlendirecektir.

Başvuru yaptığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Koşullar

  • Paraşüt Pazaryeri ziyaretçileri, bu kapsamda Patron Mobil Pdks tarafından sunulan eski tip kart okuyucu, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma gibi sistemlerin yerini alan yeni nesil temassız personel giriş çıkış takip sistemi mobil uygulamasından %20 indirimli yararlanabilecektir.
  • Bu fırsat 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fırsatın geçerli olduğu süre boyunca bu fırsattan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.
  • Fırsat kapsamında yapacağınız hizmet veya ürün alımlarında Patron Mobil Pdks'ın satış sözleşmelerini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alışveriş süreciyle ilgili her türlü konuda www.patronpdks.com adresindeki iletişim kanallarından Patron Mobil Pdks yetkililerine ulaşabilirsiniz.
  • Paraşüt, önceden haber vermeden fırsat şartlarında değişiklik yapma veya fırsatı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Paraşüt, Patron Mobil Pdks’den yapacağınız alışverişin hizmet, ürün, ulaştırma veya uygulama kalitesi hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.