Pazaryeri kampanyalarından Paraşüt aboneleri yararlanabilmektedir.

Paraşüt abonesiyseniz;


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya dönerek tekliften yararlanabilirsiniz.

Giriş Yapın

Paraşüt abonesi değilseniz;

Paraşüt'e dakikalar içinde abone olarak tüm tekliflerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Sihirli Boyalar Yaz Sil Kağıt'tan %15 indirim

Duvara statik olarak tutunabilen ve marker kalemler ile yazılıp silinebilen yaz sil kağıt Paraşüt Pazaryeri'ne özel % 15 indirim fırsatı sizi bekliyor!

sihirliboyalar.com.tr web sitesi üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin ödeme adımında "İndirim Kodu" bölümüne "PRST22" kodunu yazdığınızda sepetinize indirim uygulanacaktır.

İndirim kodunu kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Koşullar

  • Paraşüt Pazaryeri ziyaretçileri, bu kapsamda Sihirli Boyalar Yaz Sil Kağıt tarafından sunulan duvara statik olarak tutunabilen ve marker kalemler ile yazılıp silinebilen yaz sil kağıttan %15 indirimli yararlanabilecektir.
  • Bu fırsat 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fırsatın geçerli olduğu süre boyunca bu fırsattan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.
  • Fırsat kapsamında yapacağınız hizmet veya ürün alımlarında Sihirli Boyalar Yaz Sil Kağıt'ın satış sözleşmelerini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alışveriş süreciyle ilgili her türlü konuda sihirliboyalar.com.tr adresindeki iletişim kanallarından Sihirli Boyalar Yaz Sil Kağıt yetkililerine ulaşabilirsiniz.
  • Paraşüt, önceden haber vermeden fırsat şartlarında değişiklik yapma veya fırsatı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Paraşüt, Sihirli Boyalar Yaz Sil Kağıt’tan yapacağınız alışverişin hizmet, ürün, ulaştırma veya uygulama kalitesi hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.