Sıkça Sorulan Sorular

Abonelik fiyatları nelerdir?

Mevcut abonelik fiyatlarımıza fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tavsiye Et programımız kapsamında kendiniz abone olduktan sonra arkadaşlarınıza Paraşüt'ü tavsiye ederek arkadaşlarınızla birlikte bizden 3'er ay kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Nasıl abone (ücretli üye) olabilirim?

Paraşüt’e kayıt olarak 14 gün ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Deneme süresi sırasında veya sonrasında abone olmaya karar verirseniz uygulamanın içerisinden kredi kartı bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz. Yıllık abone olmaya karar verirseniz banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz. Abone olmazsanız deneme sürenizin bitiminde ücretsiz üyeliğiniz sona erer.

Paraşüt abonesi olduğum zaman faturam ne zaman gelecek?

Paraşüt olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-fatura veya e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz. Ödemenizi takip eden 7 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Elektronik faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi içindeyken abone olursam kredi kartımdan hemen çekim yapılır mı?

Ücretsiz deneme süresi içindeyken abone olursanız kredi kartınızdan çekim hemen yapılır ancak deneme sürenizden kalan ücretsiz süre paketinizin üzerine eklenir.

EFT/Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Yıllık abonelikte (kredi kartı ile ödemenin yanında) banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesini yaptıktan sonra dekontu ve fatura bilgilerinizi iletisim@parasut.com e-posta adresine göndermeniz yeterli. Paketlerimizin fiyatlarına ve banka bilgilerimize ulaşmak için tıklayın.

Diğer sorularınız için...

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com