Sıkça Sorulan Sorular

Aynı Paraşüt hesabı altında birden fazla şirket takip edebilir miyim?

Tek bir Paraşüt hesabı içerisinde tek bir şirket için takip yapılabilmektedir. Ancak aynı e-posta adresi ile birden fazla Paraşüt hesabında kullanıcı olabilir, böylelikle her seferinde tekrar kullanıcı girişi yapmaya gerek duymadan birbirinden farklı Paraşüt hesapları arasında hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Oluşturduğum firma hesabını birden fazla kişi kullanabilir mi?

“Ayarlar” altından “Kullanıcılar” sayfasında “Yeni Kullanıcı Davet Et” butonunu kullanarak istediğiniz kişileri hesabınızı kullanmaya davet edebilirsiniz. Davetiyeniz e-posta olarak gider. Kullanıcınız e-postadaki linke tıklayarak Paraşüt hesabınıza erişim sağlayarak Paraşüt’ü kullanmaya başlayabilir.

Uygulamaya kullanıcı ekleme sınırı var mı?

Hayır yok. Hesabınıza dilediğiniz kadar kullanıcı davet edebilirsiniz.

Kullanıcılara farklı seviyelerde yetkilendirme yapabilir miyim?

Evet. Kullanıcılara istediğiniz bölümler için farklı seviyelerde kullanım yetkisi tanımlayabilirsiniz. Yetki derecesini “Tam Yetki”, “Sadece Görebilir” ve “Yetki Yok” olarak seçebilirsiniz. Örneğin, Alışlar bölümüne erişim vererek, sadece görme yetkisi verebilirsiniz.

Paraşüt hesabıma geçmiş verilerimi toplu biçimde girebilir miyim?

Evet, Paraşüt'e toplu biçimde veri girişi yapabilirsiniz. Paraşüt üzerinde alış ve satış faturaları, müşteri ve tedarikçiler, harcamalar, hizmetler ve ürünler için ayrı ayrı excel formatında şablonlar belirlenmiştir. Bu şablonları indirip içerisine kendi verilerinizi kopyalayıp şablonu Paraşüt hesabınıza tekrar yükleyerek geçmiş verilerinizi topluca girebilirsiniz. Nasıl yapılacağını görmek için kullanım kılavuzundaki "Mevcut Verilerin Paraşüt'e Aktarılması" adlı makalemize göz atın.

Paraşüt'ü kullanmamaya karar verirsem o güne kadar girdiğim verileri geri alabilir miyim?

Uygulamaya girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman verilerinizi excel formatında dışarı aktarıp alabilirsiniz.

İşletmeme ait verilerin tutulduğu Paraşüt hesabının sahibi kimdir?

Firmanıza ait Paraşüt hesabını oluşturan kişi, hesabın aynı zamanda sahibidir. Kullanıcıların yetki seviyelerini, “Kullanıcılar” sayfasından belirleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz hesap sahipliğini başka bir kullanıcıya aktarabilirsiniz. Nasıl yapılacağını görmek için tıklayın.

Uygulama içerisine kaydettiğim tüm verileri silebilir miyim?

Evet, tüm verilerinizi tek bir tuşla kendiniz silebilirsiniz. Deneme süreniz süreniz boyunca uygulamaya gerçek olmayan veriler girip hesabı dilediğinizce doldurabilirsiniz, abone olmaya karar verdiğinizde hesabı tek bir tuşla temizleyip sıfır hesaptan işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Diğer sorularınız için...

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com