Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı ile online tahsilat için nasıl başvuru yapabilirim?

Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar > Uygulamalar sayfasına gidip “Kullanmaya Başla” butonuna basın. Açılan sayfada şirketiniz ile ilgili bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayın. En geç 2 iş günü içerisinde başvurunuz konusunda size geri dönüş sağlanacaktır. Olumlu değerlendirilmesi halinde hemen online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

Online tahsilat hizmetini kendi web siteme entegre edebilir miyim?

Hayır. uygulama üzerinde verdiğimiz online tahsilat hizmeti, Paraşüt üzerinde oluşturmuş olduğunuz faturayı e-posta ile paylaşarak fatura üzerinden tahsilat talep edilmesi şeklinde çalışmaktadır.

Online tahsilat hizmeti nasıl çalışıyor?

Paraşüt üzerinden fatura oluşturup müşterinizle e-posta ile paylaştığınızda, müşterinize e-posta ile bir link gider. Bu linke tıklayan müşteriniz fatura bilgilerini inceleyebilir ve kredi kartı ile online ödeme yapabilir. Müşterilerinizin yaptığı ödeme 7 gün içinde hesabınıza geçer.

Online tahsilat ile taksitli işlem yapabilir miyim?

Evet. Kredi kartı ile online tahsilat özelliğini kullanarak müşterilerinizden ister tek çekim ile ister taksitli olarak ödeme kabul edebilirsiniz. İşlemin detayları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online tahsilat için komisyon oranları nedir? Para ne zaman hesabıma geçer?

Başarılı işlem başına işlem tutarı üzerinden BSMV dahil %3,69* ve işlem başına 25 Kuruş komisyon uygulanır. Alınan tutardan belirtilen komisyon kesildikten sonra 7 gün içerisinde para hesabınıza geçer.

*Uygulanan komisyon oranları ve blokaj süreleri sektörlere ve firma risk analizine göre farklılık gösterebilir.

Diğer sorularınız için...

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.30 – 17.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com