Mobil uygulama ile işiniz her zaman avucunuzun içinde!

Ön muhasebe süreçlerinizi yönetirken zaman ve mekan sınırına takılmayın; Paraşüt mobil uygulamasını telefonunuza ücretsiz indirerek işinizi cebinize taşıyın!

IOSgoogle play store
mobiluygulama banner
Anasayfa /

Mobil Uygulamalar

Paraşüt mobil nedir?

Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmeleri için 
geliştirilen bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır.

parasut com

Bilgilerinize Ulaşın

Banka hesaplarınızı Paraşüt ile eşleştirerek tüm güncel finansal verilerinize tek bir ekrandan ulaşın, veri girişi ile uğraşmadan her an kontrolde olun.

parasut com

Analiz Edin

Otomatik olarak güncellenen bilgi akışı ve raporlar ile finansal durumunuzu analiz edin, ihtiyaçlarınızı belirleyin.

Cep telefonunuzdan

Harekete Geçin

İşinizi kolaylaştıran birbirinden pratik özellikler ile ofiste olmadığınız anlarda bile finansal operasyonunuzu yönetin, iş verimliliğinizi artırın.

Kolay ve

Temel İşlemleri Halledin

Paraşüt web uygulaması üzerinden gerçekleştirdiğiniz temel işlemleri mobil uygulamamızla hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Paraşüt mobil muhasebe uygulaması nedir?

Paraşüt mobil, Paraşüt kullanıcılarının Android veya IOS işletim sistemleri ile çalışan tüm akıllı cihazlarda kullanabileceği mobil uygulamasıdır. Paraşüt’ün mobil uygulaması sayesinde ön muhasebenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.  

Cep telefonunuzdan

Paraşüt mobil muhasebe programı nasıl kullanılır?

Paraşüt mobil muhasebe programını, Android veya IOS işletim sistemleri ile çalışan tüm akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Paraşüt mobil uygulama üzerinden yapabileceğiniz tüm ön muhasebe işlemlerini kullanım kılavuzumuzda adım adım yazdık. Buraya tıklayarak içeriklere göz atabilirsiniz.

satis d44476f94d.png

Paraşüt mobil muhasebe programı ne işe yarar?

Paraşüt’ün mobil uygulaması sayesinde ön muhasebenizi istediğiniz yer ve zamanda yönetebilirsiniz. Paraşüt mobil uygulamasını kullanarak satışlarınızın kayıtlarını yapabilir, kolaylıkla satış faturası oluşturabilirsiniz. Elektronik fatura kullanıcısıysanız müşterinizin yanındayken dahi Paraşüt mobil uygulamasından e-fatura veya e-arşiv oluşturup gönderebilirsiniz.

fatura 74507c8124.png

Paraşüt mobil e-fatura programı

Paraşüt mobil e-fatura programında, mobilden sahneler içinde e-fatura düzenleyebilirsiniz. Ayrıca gelen e-fatura modülü sayesinde ticari e-fatura işlemlerinizi de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

e arsiv

Paraşüt mobil e-arşiv programı

Paraşüt mobilde, Android veya IOS işletim sistemleri ile çalışan tüm akıllı cihazlarınızan satış faturası oluşturabilir, e-fatura mükellefi olmayan firmalara kolaylıkla e-arşiv fatura düzenleyebilirsiniz. 

Paraşüt'ün mobil uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

teklif yonetimi

Fatura ve Teklif Oluşturma

Müşterinizin yanındayken teklifinizi ya da faturasını oluşturun, tek tuşla müşterinizle paylaşın.

gelir gider

Gelir Gider Takibi

Telefonunuzdan saniyeler içerisinde gelir ya da gider kaydınızı oluşturun, gider listenizi güncel tutarak harcamalarınızı takip edin.

Cari hesap

Cari Hesap Takibi

Kolayca yeni müşteri ya da tedarikçi kaydı ekleyin ve düzenleyin, dilediğiniz cari hesabın ekstresini oluşturun ve kendileriyle paylaşın.

cek takibi

Çek Yönetimi

Aldığınız ve verdiğiniz çeklerin tüm detaylarını görüntüleyin, tarih belirleyerek tahsilat gününde hatırlatma alın ve kolayca ödeme ekleyin.

kasa ve

Kasa ve Banka Takibi

Banka entegrasyonlarımız ile birden fazla banka hesabındaki hareketleri tek ekran üzerinden görüntüleyin, kasalarınızdaki para giriş çıkış işlemlerini telefonunuzdan güncelleyin.

stok ve

Stok Takibi

Paraşüt'e kaydettiğiniz ürünlerin bilgilerini, güncel stok miktarını, stok hareketlerini ve faturalarını telefonunuzdan görüntüleyin.

e irsaliye

İrsaliye Yönetimi

Gelen ve giden irsaliye kayıtları oluşturun ve düzenleyin, dilerseniz irsaliyeniz için kolayca fatura oluşturun ve yazdırın.

personel giderleri

Personel Giderleri

Personelinizi Paraşüt'e kullanıcı olarak ekleyerek şirket içi gider takibini Paraşüt'ten yapın, personelinize ait avans, gider ve maaş ödemelerini rahatça takip edin.

Paraşüt Mobile Geçin

anasayfa mobil

Paraşüt'ün iOS ve Android uygulamalarına özel araçlarla günlük iş rutinlerinize hız katın!

mobil barkod

Barkod Okuyucu

Telefonunuzun kamerasıyla bir ürünün barkodunu okutup bilgilerini görüntüleyin, dilediğiniz ürünün bilgilerini satış faturanıza kolayca ekleyin.

Cep telefonunuzdan

Cepten Fiş Okuma

Gün içerisinde yaptığınız harcamaların fişlerini cep telefonunuzun kamerasyla okutup anında Paraşüt’e gider olarak kaydedin.

kasa ve

Akıllı Banka Hesap Takibi

Akıllı Banka Hesap Takibi ile bankalarınızı Paraşüt’e bağlayarak banka hesap bakiyeleriniz ve hesap hareketlerinize tek bir ekrandan ulaşın.

IOSgoogle play store

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

“Gün içinde genelde restaurantta oluyorum ama kısa süreli şehir dışına çıktığım zamanlarda Paraşüt benim elim ayağım gibi. Her an cep telefonumdan günlük nakit akışını, ödemelerimi takip edebiliyorum.”

Mutlu Patron

Murat Özkan

Restaurant Sahibi, Tahtasaray

“Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mutlu Patron

Salih Pilav

Kurucu Ortak, Pilatek

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğin tüm cevaplar burada

Aklınıza takılan soruların hem yazılı hem videolu açıklamalarına soru havuzumuzdan ulaşabilirsiniz.

Tüm sorulara gidin

Paraşüt hesabınız yok mu? 
Paraşüt'ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.