e-Ticaret Entegrasyonu

e-Ticaret entegrasyonumuz ile operasyonel iş yükünüz azalırken siz de rahat bir nefes alın!

e-Ticaret operasyonlarınızı kolayca yönetin!

Yükünüz Hafiflesin

N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi pazaryeri mağazalarınızdaki veya kendi e-ticaret sitelerinizdeki operasyonlarınız kolay ve hızlı hale gelsin.

Daha Hızlı Faturalayın

Online satışlarınızı Paraşüt hesabınıza aktarın, müşteriler, sattığınız ürünler ve faturalarınız otomatik olarak oluşturulsun.

E-Fatura ile Gelen Rahatlık

e-Fatura kullanıcılarının satışları Paraşüt'te anında e-fatura ve e-arşiv olarak oluşturulur, müşterilere gönderilir.

Tek Ekran Üzerinden Kontrol

Birden fazla kanalda yaptığınız satışları, müşteri hesaplarını, ürün stoklarınızı ve alımlarınızı tek bir ekrandan takip edin.

Toplu Fatura Yazdırma

Lazer veya nokta vuruşlu yazıcı ile faturalarınızı toplu şekilde yazdırarak zaman kazanın.

Günlük Özet Raporu

Günlük özet raporuyla faturalarınızın durumunu düzenli olarak takip edin, zaman tasarrufu yapın.

e-Ticaret entegrasyonu ile ilgili sıkça sorulan sorular

e-Ticaret entegrasyonunun satışlarıma katkısı olur mu?

Tabii ki olur. Satışlarınızın sadece web siteniz ile sınırlı kalmasını istemiyor ve farklı pazaryerlerine girerek işlerinizi büyütmek istiyorsanız, e-ticaret entegrasyonu firmalar için kaçınılmaz bir hamle oluyor. Firmaların yeni pazar alanlarında faaliyet gösterebilmesini mümkün kılan e-ticaret entegrasyonunun en temel faydası, zaman ve üstlendiğiniz iş yükünden maksimum derecede tasarruf etmeniz. İşletmenizin ihtiyacına uygun e-ticaret paketleri sayesinde, faturalandırma süreciniz hız kazanır; toplu fatura yazdırma, tek ekrandan kontrol sağlama, günlük özet raporuna istediğiniz an ulaşma gibi daha pek çok fayda sağlayabilirsiniz. e-Ticaret entegrasyonu ile birlikte e-fatura ve e-arşiv fatura da kullanarak muhasebe süreçlerinizi otomatik bir hale getirebilirsiniz.

Satışlarımı artırmak için e-ticaret entegrasyonunda nasıl bir yol izlemeliyim?

Nihai hedefinizin satışlarınızı artırmak olmasından yola çıkarak, ilk adım için ürün ve hizmetlerinizi hangi pazaryerlerinde sergilemeniz gerektiğini belirlemeniz doğru olacaktır. Belirlediğiniz pazaryerlerine bağlı olarak Paraşüt’ün sunduğu n11, GittiGidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Akakçe, e-PttAVM, Amazon.com.tr, Morhipo ve ÇiçekSepeti gibi e-ticaret entegrasyonlardan faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz entegrasyon ile, yaptığınız satışlarda hız ve güvenirliğe odaklanarak satış hacminizi artırabilirsiniz. Paraşüt’ün e-ticaret entegrasyonlarından bir veya birkaçını kullanarak hem daha fazla müşteriye ulaşabilir hem de dijitale kolayca adım atabilirsiniz. Ayrıca “Anahtar Teslim e-Fatura” hizmetimiz ile yerinizden hiç kalkmadan ve karışık başvuru süreçleri ile uğraşmadan e-faturaya kolayca geçiş yapabilir, faturalama süreçlerinizi de otomatik hale getirebilirsiniz.

Stok ve cari bilgilerim otomatik olarak Paraşüt’e aktarılır mı?

Evet. Pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz satışlarınız sonucunda, stok ve cari bilgilerinizin tüm entegrasyonlar tarafından Paraşüt’e otomatik olarak aktarımı mümkündür. Örneğin, OpenCart, Shopify, WooCommerce, IdeaSoft veya Ticimax altyapılı bir e-ticaret sitesine sahipsiniz ve farklı pazaryerlerinde ürünlerinizin satışını gerçekleştiriyorsunuz. Bu satış işlemi, Paraşüt’e aktarılıp otomatik faturalandırılmakta, carinize ve stok kartınıza işlenmektedir. Kısacası, bu işlem için ayrıca bir hizmet almaya ihtiyacınız olmadan satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Paraşüt hangi pazaryerleri ve e-ticaret platformları ile entegre olarak çalışabiliyor?

Paraşüt, Türkiye’nin en aktif ve en büyük iş hacmine sahip olan e-ticaret entegrasyonları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Paraşüt’te e-ticaret entegrasyon paketleri çeşitlilik göstermekle birlikte, n11, GittiGidiyor, Hepsiburada, e-PttAVM, Amazon.com.tr, Akakçe, Trendyol, Morhipo ve ÇiçekSepeti entegrasyonları mevcuttur. Ayrıca Paraşüt ile, OpenCart, Shopify, WooCommerce, IdeaSoft veya Ticimax altyapılı e-ticaret siteleriyle de entegre olarak çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası 0212 963 00 20 numaralı hattımızdan veya iletisim@parasut.com e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

e-Ticaret Entegrasyonu yaptığım zaman faturalarım otomatik olarak oluşturulacak mı?

Elbette. Satış yaptığınızda faturalarınız Paraşüt’e otomatik olarak aktarılacaktır. Eğer, e-fatura ve e-arşiv fatura kullanıyorsanız, bu faturaların otomatik olarak resmileştirildiğini ve müşterilerinize iletildiğini de görebilirsiniz. Böylece faturanızı sistemden ayrıca oluşturup resmileştirmenize gerek kalmadan işlemlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

Faturalarımı toplu olarak kesebilir miyim?

Evet, Paraşüt’te toplu fatura kesmeniz mümkündür. Faturaları tek tek kesme derdinden kurtularak, bir lazer veya nokta vuruşlu yazıcı yardımıyla faturalarınızı toplu şekilde yazdırabilirsiniz.

Paraşüt'ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Devam ettiğinizde Paraşüt Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.