Hızlı ve kolay fatura kesme programı

Faturalamaya daha az vakit ayırın, tahsilatlarınızı hızlandırın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Faturalama operasyonunuzu verimli yönetin…

Pratik Fatura Şablonu

Elde, Excel'de fatura kesmekle uğraşmayın. Fatura takip programı ile fatura formatınıza uygun şablon ayarını bir kez yapın, faturalarınızı kolayca hazırlayıp yazdırın.

Teklif Modülü

Tekliflerinizi kolayca oluşturun, müşteriniz ile paylaşın. Paraşüt'ün fatura takip programı ile teklif durumunuzu dilediğiniz yerden takip edin, anında faturaya çevirin.

Toplu Fatura Yazdırma

Lazer veya nokta vuruşlu yazıcı ile faturalarınızı toplu şekilde yazdırarak zaman kazanın.

Tekrarlama Emri

Düzenli kesmeniz gereken faturaları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen faturalarınız otomatik oluşsun.

Hızlı Listeleme ve Arama

Ödeme durumu, vade tarihi gibi filtrelerle faturalarınızı kategorilendirin, arama çubuğundan faturalarınızı kolayca bulun.

e-Posta Hatırlatmaları

Vadesi gelen faturalarınızın hatırlatmaları bildirim olarak gelsin, dilerseniz müşterinize otomatik e-posta hatırlatması gitsin.

Nakit akışınızı iyileştirin...

Fatura Geçmişi

Bir fatura üzerinde yapılan tüm işlem geçmişini görüntüleyin.

Fatura Paylaşımı

Faturanızı yazdırmadan önce e-posta ile paylaşın, müşterinizden teyit alın.

Fatura Kategorileri

Satışlarınızı görmek istediğiniz kırılımlarda kategorileyerek raporlayın.

Fatura Kopyalama

Benzer tip faturaları kopyalayarak zaman kazanın.

e-Fatura ile tanışın, hem zamandan hem paradan tasarruf edin!

Pratik Faturalayın

Fatura göndermek için ofise dönmeyi beklemeyin, dilediğiniz her yerden faturalarınızı hızlıca kesin, müşterilerinize gönderin.

Tahsilatlarınızı Hızlandırın

Faturalarınızı anında müşterinize ulaştırın, tahsilat sürecinizi başlatın, daha hızlı ödeme alın.

Tasarruf Edin

e-Fatura ile fatura bastırma, yazdırma, kargolama ücretinden kurtulun, faturlama masraflarından tasarruf edin.

Anahtar Teslim e-Fatura

e-Fatura başvurunuzu uzman geçiş danışmanımız ile birlikte yapın,
yerinizden bile kalkmadan kolay ve hızlı bir şekilde e-faturaya geçin!

İşiniz her zaman avucunuzun içinde!

Mobil durumdayken bile işletmenizi cebinizden yürütebilmenin keyfini yaşayın

  • Cep telefonunuzdan satış faturası oluşturun, satış faturası takibi işlemlerinizi her yerden yönetin.
  • Cepten Fiş Okuma özelliği ile tüm fişlerinizin fotoğrafını çekin, giderlerinizi anında girin.
  • Gecikmiş ve gelecek tahsilatlarınızı nerede olursanız olun takip edin.
  • Barkod okuyucu ile satışını yapacağınız ürünün bilgilerini kameranız yardımıyla hemen çekin.
  • Akıllı Banka Hesap Takibi ile tüm banka hesap hareketlerinizi tek ekrandan görüntüleyin.

Fatura takibi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Fatura takibi nedir?

Ön muhasebenin temel süreçlerinden biri olan fatura takibi, işletmenize ait tüm alış ve satışların takibini içerir. Fatura takibi, tedarikçi ve müşterilerinizle olan borç-alacak ilişkisini belirli bir düzende kontrol etmeniz ve gelir-gider yönetiminizi eksiksiz bir şekilde sürdürebilmenizi sağlar. Alış ve satış faturalarınızın takibini ön muhasebe programı Paraşüt ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura takip sistemi neden önemlidir?

Fatura takibi, işletmelerin sağlıklı bir işleyişi için elzem olup, bir işletmenin finansal durumunun özeti niteliğindedir. Fatura takip sistemi, gelir-gider takibinizi düzenli bir sistemde yürütmenizi sağlar. Siz de Paraşüt fatura takip programı ile sadece 1 dakikada fatura keserek müşterinize iletebilirsiniz. Böylece maksimum bir verimlilik yakalayarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Fatura takip programı ne işe yarar?

Ön muhasebe programı Paraşüt’ün temel özelliklerinin arasında yer alan fatura takip programı ile tedarikçilerinizden tarafınıza ulaşan alış faturalarınızı ve müşterilerinize satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin satış faturalarını kaydedebilirsiniz. Hangi müşterinizden ne kadarlık bir tahsilat olacağına dair en güncel bilgiye ister mobilden isterseniz de web uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece tahsilatlarınızı hızlandırır, yapılacak ödemelerin kontrollerini sağlarsınız.

Fatura takibi nasıl yapılır?

Elbette, Türkiye’nin ilk online ön muhasebe programı Paraşüt ile! Excel, defter tutma gibi geleneksel yöntemleri geride bırakarak ve karmaşık muhasebe programlarına veda ederek Paraşüt ön muhasebe programı ile fatura takibinizi kolayca yapabilirsiniz. Kredi kartı bile gerekmeden oluşturacağınız deneme hesabı ile Paraşüt’ü 14 gün ücretsiz kullanabilir, uygulamamızın işletme ihtiyaçlarınıza ne gibi çözümler sunduğunu test edebilirsiniz.

Teklif modülü nedir?

Teklif hazırlama, gönderme ve devamındaki süreci takip etme iş yönetiminin önemli bir parçası. Tekliflerinizin kabul görmesi için hızlı davranmak ve müşteriyle iletişimi sağlam tutmak ise olmazsa olmazı… Bir firmanın, işletmeyi temsil eden ve ürün/hizmetlerine göre farklılıklar içeren şablon şekilleri teklif modüllerini oluşturur. Teklif yönetimi hata payının en aza indirgendiği, hızlı dönüşlerin son derece önemli olduğu bir süreçtir. Paraşüt bu konudaki en verimli yardımcınız olarak, zamanla yarışan firmaların ihtiyaçlarını anlar; hızlı ve kolayca yönetebileceğiniz teklif modülünü sunar. Bir firmanın aynı anda birden fazla müşterisine teklif hazırlaması ve takibini gerçekleştirmesinin yaratabileceği karmaşa, Paraşüt’ün sade ve kolay kullanımı ile söz konusu olmaz. Ürün, fiyat ve teklif üçgeni arasında kalan pek çok firma, Paraşüt ile müşteriye özel fiyat belirleme imkanına sahip olarak tekliflerini de müşteriye özel hazırlayabilir.

İşimi kolaylaştıracak basit bir fatura takip programı istiyorum. Paraşüt bu ihtiyacımı karşılar mı?

Elbette. Paraşüt yoğun iş temponuzda fatura takibinizi en verimli şekilde yönetebileceğiniz bir işleyiş sunar. Düzenli kestiğiniz faturalarınıza tekrarlama emri vererek işlemleri otomatikleştirmenizi sağlar. Vadesi gelen faturaların size ve dilerseniz de müşterilerinize hatırlatmasını yapar. İnternet erişimi olan her yerden anında teklif hazırlayıp iletebilme imkanı sağlarken kolay fatura takibi yapabilmenize yardımcı olur. Geleneksel yöntemlerden Excel fatura takip veya defter usulu takip yerine web uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz online fatura programı, hata payını en aza indirger. Kısacası, Paraşüt fatura düzenleme programı hem işinizi hem de hayatınızı kolaylaştıran özellikleriyle ihtiyacınızın fazlasını karşılamaya hazırdır.

Deneme süresi için kredi kartı bilgilerini girmek gerekli mi?

Hiç değil. Paraşüt deneme sürenizi başlatmanız için "ÜCRETSİZ DENE" butonuna tıklamanız yeterlidir. e-Posta adresinizi ve oluşturduğunuz parolayı girerek anında deneme hesabınızı açabilir, 14 gün boyunca ücretsiz olarak uygulamamız üzerinden fatura kesme işlemlerini deneyimleme imkanı bulabilirsiniz.

Toplu fatura yazdırmada sınır var mı?

Paraşüt’te faturanızı tek seferde toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Bunun için her bir toplu yazdırma işlemi için sınır 15 adet faturadır. Ayrıca, e-ticaret yaparak satışlarını toplu faturalayan firmalar, e-belge kullanımı ile otomatik olarak faturalarını gönderebilme imkanına sahipler. Sıkça kullanılan uygulamamızdaki fatura yazdırma programının işleyişini buradan inceleyebilirsiniz.

Pratik fatura şablonu nasıl kullanılır?

Fatura şablonu, satışını yaptığınız ürün veya hizmetin faturasını yazdırmak için kullanılır. Faturaları belirli bir formatta düzenleyebilmenizi sağlar. Şablon oluştururken “lazer veya nokta vuruşlu” olarak yazıcı türünüzü, yazdıracağınız kağıdın dikey veya yatay olmasını belirleyerek bir şablon oluşturabilirsiniz. Pratik bir şablon kullanımı, işlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olur. Fatura çeşitleri arasında kullandığınız türe göre kullanacağınız şablonu seçerek özelleştirebilirsiniz; istediğiniz an oluşturduğunuz şablon üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Her cihazdan kullanılabilir mi?

Elbette. İster masaüstü ister tablet isterseniz de mobilden uygulamamızı kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan tüm cihazlardan erişim sağlayabileceğiniz uygulamamız, iOS ve Android işletim sistemleriyle çalıştığı için mobil uygulamamızı tablet ve telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz.

14 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.